Job Information
Elektryk w zakładzie produkcyjnym bez SEP
InternetJobs Chorzów, Silesian Voivodeship, Poland 155 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: zł 30 - Per Hour
Vacancies from the Field: Energy
for Specialists: Electric Installation
Posted: 2023-11-24
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: College
Minimum Experience: 1 Year
Gender: Male
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2023-11-24
Stop Publishing: 2024-05-24
No of Jobs: 6
Hits: 211
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Poland
Description

SGP Group Sp. z o.o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.

Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

Dla naszego Klienta - Lidera w branży kolejowej obecnie poszukujemy: Elektryka.

Miejsce pracy: Chorzów

Naszym Zleceniobiorcom zapewniamy:

umowę zlecenie z opłaconymi składkami (odkładasz na emeryturę),

stawkę 32 zł brutto godz., od 2 miesiąca 35 zł brutto godz.,

pracę w pełnym wymiarze godzin 3 zmiany od poniedziałku do piątku,

możliwość wypracowania nadgodzin,

możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,

stałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

bonus za polecenie pracownika do SGP - 400 zł brutto!

Zakres zadań:

montaż z zakresu prac elektrycznych min. montaże wiązek, montaż urządzeń elektrycznych, zarabianie połączeń elektrycznych (zaciskanie i ekranowanie tj. wtyczki, piny, końcówki).

Oczekiwania wobec kandydatów:

doświadczenie zawodowe jako elektryk.

zdolności manualne,

znajomość rysunku technicznego,

umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami ręcznymi (wkrętarka, nitownica, zaciskarka oraz mile widziana umiejętność obsługi multimetru cyfrowego),

umiejętność odczytywania danych z przyrządów pomiarowych (mikrometr)

Mile widziane:

uprawnienia do obsługi suwnicy sterowanej z poziomu „0”, hakowy.

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties