Job Information
Pracownik sprzątający

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: zł by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Cleaning Services
Posted: 2023-12-08
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: High School
Minimum Experience: Without experience
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2023-12-08
Stop Publishing: 2024-06-08
No of Jobs: 2
Hits: 101
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Description

Firma Delta Business Service Sp. z o.o. zatrudni osoby do sprzątania

Obiekt: E. Leclerc – Hipermarket, Strzegomska 2, Świdnica

Oferujemy:

Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – Delta Business Service

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (umowa o pracę w przypadku osoby z orzeczeniem o niepełnosprawnośći)

Dni pracy: poniedziałek - sobota + niedziele handlowe

Godziny pracy: 06:00 - 14:00; od 14:00 - 22:00 (ok. 200-216 h/miesięcznie)

Stawka: 23,50 zł/h brutto, soboty i niedziele są dodatkowo płatne! Od stycznia stawka wyższa

Odzież robocza

Wymagania:

Motywacja do pracy

Chęć do długoterminowej współpracy

Orzeczenie o niepełnosprawność w stopniu umiarkowanym - mile widziane!

Obowiązki:

Panowie wykonują prace gospodarcze, w tym sprzątanie holu i terenu zewnętrznego, obsługa maszyny do czyszczenia podłóg i wywóz śmieci

Panie sprzątają pomieszczenie socialne, pasaż, toalety

Chętnych do pracy prosimy o kontakt telefoniczny 66*******94 - Piotr

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties