Job Information
Pomocnik do naprawy infrastruktury telekomunikacyjnej
InternetJobs Kutno, Łódź Voivodeship, Poland 141 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: zł 4500 - Per Month
Vacancies from the Field: Telecommunications
for Specialists: Communication Electrician
Posted: 2023-12-09
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: College
Minimum Experience: Less then 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2023-12-09
Stop Publishing: 2024-06-09
No of Jobs: 1
Hits: 244
Further actions: Send me Resume

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Poland
Description

Jesteśmy firmą z branży telekomunikacyjnej i elektrotechnicznej. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w budowaniu, dostarczaniu oraz utrzymaniu sieci i systemów teletechnicznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą. Na dzień dzisiejszy prowadzimy obsługę sieci teletechnicznych na terenie całego kraju

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w lokalnych grupach technicznych na terenie województwa łódzkiego

Od kandydata oczekujemy:

zdolności do pracy na wysokości,

prawo jazdy kat. B, B+E

umiejętności obsługi elektronarzędzi,

mile widziana: znajomość zagadnień z zakresu telekomunikacji, teletechniki, łączenia przewodów

Zadania:

wymiana i naprawa studni kablowych,

wymiana i naprawa linii słupowych

naprawa sieci miedzianych,

Oferujemy:

umowa o pracę na pełny etat, zlecenie lub B2B w zależności od preferencji,

wynagrodzenie powiązane z efektami pracy,

premiowany program rekomendacji pracownika,

wsparcie doświadczonego pracownika,

możliwość podnoszenia kwalifikacji – kursy, szkolenia,

partnerskie rozwiązanie problemów,

niezbędne narzędzia pracy.

CV wraz ze zdjęciem można przesłać na E-mail

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties