Job Information
Vrchná sestra
InternetJobs Veľký Meder, Trnava Region, Slovakia 138 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: € by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Medical
for Specialists: Nurses
Posted: 2023-12-14
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: College
Minimum Experience: Less then 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2023-12-14
Stop Publishing: 2024-06-14
No of Jobs: 1
Hits: 308
Further actions: Send me Resume

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Slovakia
Region: Trnava Region
Description

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• plánuje, koordinuje a kontroluje zdravotnícku a ošetrovateľskú starostlivosť v zariadení,
• vedie všetkých podriadených pracovníkov k vykonávaniu zdravotníckych a ošetrovateľských činností podľa platných ošetrovateľských štandardov a garantuje odbornú úroveň poskytovanej ošetrovateľskej starostlivosti,
• zavádza nové metódy zdravotníckych a ošetrovateľských činností,
• vydáva príkazy podriadeným pracovníkom k zaisteniu kvalitnej zdravotníckej a ošetrovateľskej starostlivosti,
• vykonáva najvyššiu špecializovanú činnosť sestry,
• spolupracuje s lekármi
stabilné postavenie spoločnosti
systém zamestnaneckých výhod a benefitov
Požiadavky na zamestnanca
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v študijnom odbore ošetrovateľstvo
Jazykové znalosti
Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
Ostatné znalosti
Práca s počítačom - Mierne pokročilý
odborná spôsobilosť na výkon minimálne jednej zo špecializovaných pracovných činností:
-v špecializovanom odbore ošetrovateľská starostlivosť v komunite
-v špecializovanom odbore ošetrovateľská starostlivosť v pediatrii
-v špecializovanom odbore ošetrovateľská starostlivosť v odboroch vnútorného lekárstva
-v špecializovanom odbore ošetrovateľská starostlivosť v psychiatrii
-v špecializovanom odbore ošetrovateľská starostlivosť v chirurgii
Nezisková organizácia Ad usum, n. o. bola založená v máji 2011 so zámerom poskytovať všeobecne prospešné služby a to hlavne poskytovať sociálne služby občanom odkázaným na pomoc inej fyzickej osoby. Organizácia zriadila 28.09. 2012 Centrum sociálnych služieb (ďalej len CSS), ktoré pozostáva so Zariadenia pre seniorov, Domova sociálnych služieb a Zariadenia opatrovateľských služieb. Sídlime na Poľovníckej 39/B vo Veľkom Mederi.
Počet zamestnancov
25-49 zamestnancov

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties