Job Information
Mehāniķis
InternetJobs Bauska, Latvia 125 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: € by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Technicians
for Specialists: Mechanic of Equipment
Posted: 2023-12-30
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: College
Minimum Experience: 2 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2023-12-30
Stop Publishing: 2024-06-29
No of Jobs: 1
Hits: 169
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Employer Information InternetJobs Bauska, Latvia
Country: Latvia
Description

Aicinām pievienoties AS Balticovo komandai Ražošanas iekārtu mehāniķi Vārīto olu pārstrādes cehā

Prasības kandidātiem:
- vidējā tehniskā izglītība/tehniskā speciālā
- pieredze tehnisko (vēlams ražošanu) iekārtu remontdarbos
- labas zināšanas iekārtu darbības un automatizācijas procesu nodrošināšanā
- prasme strādāt ar datoru
- spēja organizēt savu darbu un pastāvīgi pieņemt lēmumus
- vēlams B elektrodrošības grupa

Pienākumi:
- pārraudzīt ražošanas ceha iekārtu tehnisko stāvokli, uzturot iekārtas darba kārtībā
- veikt kā plānveida, tā neplānotos iekārtu remontdarbus
- strādāt ar ražošanas iekārtu tehnisko dokumentāciju
- sekot līdzi plānoto ceha iekārtu remontdarbu izpildei un sniegt atskaites
- sagatavot iekārtu rezerves detaļu iepirkuma plānu
- iniciēt nepieciešamos uzlabojumus ceha iekārtu efektīvākam un drošākam darbam

Piedāvājam:
- stabilu darbu lielākajā olu produktu ražošanas uzņēmumā Ziemeļeiropā
- sociālās garantijas
- uzņēmuma olu grozu ik mēnesi un citus darbinieku labumus
- darbam nepieciešamās apmācības/kursus un profesionālās izaugsmes iespējas
- bezmaksas pusdienas
- pēc pārbaudes laika veselības apdrošināšanas polisi un apmaksātas sporta aktivitātes
- darba laiku pēc maiņu grafika no plkst. 8.00 – 17.00
- atalgojumu no 8, 25 EUR līdz 8, 50 EUR (bruto) stundā

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties