Job Information
Șef de Tură în Pizzerie și Sofer Delivery
InternetJobs Avrig, Sibiu, Romania 118 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: Lei by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Agents
for Specialists: Courier Delivery
Posted: 2023-12-31
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: High School
Minimum Experience: 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2023-12-31
Stop Publishing: 2024-06-29
No of Jobs: 2
Hits: 232
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Romania
Region: Sibiu
Description

Sef de Tură în Pizzerie

Pizzeria noastră cu o reputație solidă și o experiență îndelungată în arta preparării pizzei caută un profesionist dedicat pentru a prelua rolul de Șef de Tură în echipa noastră dinamică.

Responsabilități:

Coordonarea eficientă a activităților din timpul turei pentru a asigura servicii rapide și de calitate.

Supravegherea și ghidarea echipei de bucătari și personal de servire în vederea menținerii standardelor ridicate.

Gestionarea stocurilor și asigurarea unei aprovizionări eficiente a ingredientelor necesare.

Asigurarea respectării normelor stricte de igienă și siguranță alimentară în toate etapele procesului de producție.

Colaborarea strânsă cu echipa de management pentru a identifica oportunități de îmbunătățire și optimizare a operațiunilor.

Cerințe:

Dorința de a învăța și de a se dezvolta într-un rol de conducere în industria ospitalității.

Abilități bune de comunicare și spirit de echipă.

Atitudine pozitivă și orientare către rezultate.

Disponibilitatea de a lucra într-un mediu dinamic și adaptabilitate la cerințele operaționale.

Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică și să îți construiești o carieră în industria ospitalității, te rugăm să contactezi. Oferim oportunități de învățare și dezvoltare profesională pentru candidații entuziaști și dornici să se implice în creșterea pizzeriei noastre.S

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties