Job Information
Puhastusteenindaja
InternetJobs Jüri, Estonia 121 Days Ago

Overview
Job Type: Part-Time
Duration:
Job Salary Range: € by agreement - Per Hour
Vacancies from the Field: Cleaning Services
Posted: 2024-01-01
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: High School
Minimum Experience: Without experience
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-01-01
Stop Publishing: 2024-07-01
No of Jobs: 1
Hits: 371
Further actions: Send me Resume

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Employer Information InternetJobs Jüri, Estonia
Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Country: Estonia
Description

Tööülesanded
Kui Sa oled varajane ärkaja ning sulle meeldib puhtus ja kord, siis ootame just Sind!
Sinu tööülesanneteks on ruumide sisekoristus ja üldine korrashoid, põrandate puhastus, prügikastide tühjendamine ja prügi väljaviimine.
Nõuded kandidaadile
Omalt poolt pakume
* kaasaegseid töövahendid ja mugavad ilmastikule vastavaid tööriideid;
* toetavat ja sõbraliku meeskonda;
* tasuta väljaõpet kohapeal ja täienduskoolitusi;
* stabiilset töökohta;
* vajadusel sõidukompensatsiooni;
* värbamisboonust, kui Sul on kehtiv tööleping.

Osaline tööaeg
Tööaeg: 2x nädalas, alates kl 16:00, 3 tundi päevas

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties