Job Information
Frezer operator CNC
InternetJobs Kozienice, Masovian Voivodeship, Poland 116 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: zł by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Operators
for Specialists: Machine Operators
Posted: 2024-01-01
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: College
Minimum Experience: 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-01-01
Stop Publishing: 2024-07-01
No of Jobs: 1
Hits: 601
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Poland
Description

Opis stanowiska: w Firmie MCMET Sp.z o.o.

samodzielna praca na maszynie numerycznej, sterowanie Fanuc, Heidenhain 620, Heidenhain 530

poprawa i edycja programów, uzbrajanie obrabiarki w niezbędne narzędzia (wymóg konieczny)

prawidłową realizację procesu na obrabiarce

precyzyjne wykonywanie detali jednostkowych z dbałością o jakość i estetykę wykonywanej pracy

godziny pracy do ustalenia 6-14 lub 14-22

Wymagania:

doświadczenie jako operator maszyn CNC minimum 2 lata (wymóg konieczny)

znajomość narzędzi skrawających i pomiarowych

znajomość technologii wykonania

wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność,

Oferujemy:

pracę z wykorzystaniem nowych maszyn i narzędzi

atrakcyjne warunki zatrudnienia

umowę o pracę

Siedziba firmy Żelazna Nowa 6

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties