Job Information
Príležitosť pre Farmaceutov! Pracovná doba na 8 hodinové zmeny

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: € by agreement - Per Hour
Vacancies from the Field: Medical
for Specialists: Pharmacists
Posted: 2024-01-04
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: University
Minimum Experience: 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-01-03
Stop Publishing: 2024-07-03
No of Jobs: 2
Hits: 222
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Description

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Neustále sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá má záujem prinášať to najlepšie zo sveta lekární.

Aktuálne hľadáme nového kolegu - Farmaceuta, ktorý by sa stal súčasťou lekárne Dr. Max v Hriňovej, práca je na 8 hodinové zmeny. Ide o pracovný pomer na dobu neurčitú s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu, s nadštandardným finančným ohodnotením. Navyše, ak sa plánujete presťahovať, pomôžeme Vám so štartom v novom prostredí.

ČO VÁS ČAKÁ V Dr.Max?

expedovanie liekov na lekársky predpis, expedovanie voľno- predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou
poskytovanie odborných informácií ohľadom liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lekárne
poskytovanie odborného poradenstva pacientom o dodržiavaní správneho liečebného režimu a o prevencii ochorení
poskytovanie konzultácií ohľadom diabetu, vysokého krvného tlaku a aktívne meranie hladín glukózy a cholesterolu vrátane odbornej interpretácie nameraných hodnôt v rámci odborných kampaní realizovaných niekoľkokrát počas roka
náplň práce ďalej predstavuje štandardné pracovné činnosti, ktoré sú súčasťou zodpovedností farmaceuta pri vykonávaní a poskytovaní lekárenskej starostlivosti
ČO MÁME PRE VÁS NAVYŠE?

interný systém odborného vzdelávania Akadémie Dr.Max, kde nájdete nielen odborné a akreditované workshopy, tréningy a e-learningové kurzy ale množstvo iných školení zameraných na prácu s pacientom a komunikáciou
Cafetéria - možnosť vlastného výberu benefitov od viac než tisícky dodávateľov (wellness pobyty, vstupenky do kina, knihy, permanentky do fitnescentra, koncerty, tábory pre deti a pod.) v hodnote 210 EUR ročne
možnosti kariérneho postupu a osobného rozvoja v lekárni alebo na centrále spoločnosti
možnosť participovať na projektoch spoločnosti v spolupráci s rôznym oddeleniami alebo nadobudnúť skúsenosti ako interný školiteľ, či audítor
uhradíme za vás poplatok do stavovskej komory vo výške 50% z daného poplatku
podporujeme mobilitu v rámci lekární po celom Slovensku vďaka možnosti pracovať v rôznych typoch lekární a v rôznych mestách a lokalitách
moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou a priateľské kolektívy v lekárňach
stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu

viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach:
Informácie o výberovom konaní
Veríme, že Vás naša ponuka zaujala. Reagujte kliknutím nižšie na: "Poslať spoločnosti životopis".

Vážime si Váš záujem o prácu v našich lekárňach. Každá Vaša žiadosť o zamestnanie bude starostlivo posúdená.

Ak by ste mali záujem pracovať pre naše lekárne aj v inom meste alebo na inej pozícii, uveďte v kariérnom dotazníku všetky lokality, o ktoré máte záujem; prípadne sa informujte telefonicky.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
Farmácia
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
záujem o odborné vzdelávanie, otvorenosť novým vedomostiam
dobré komunikačné zručnosti a proaktívny prístup k pacientovi
zdieľanie spoločných hodnôt a ochota spolupracovať s ostatnými členmi tímu
zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie stanovených pravidiel
inovatívne myslenie, flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny
ľudskosť a empatia
zameranie na cieľ a dosahovanie spoločných výsledkov

V našich lekárňach dávame priestor nielen skúseným uchádzačom, ale uplatnenie ponúkame aj čerstvým absolventom.
INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ
Lekárne Dr.Max vznikli pred 17 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2500 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr.Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties