Job Information
Farmaceut/ka
InternetJobs Podolínec, Prešov Region, Slovakia 119 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: € by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Medical
for Specialists: Pharmacists
Posted: 2024-01-04
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: University
Minimum Experience: 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-01-04
Stop Publishing: 2024-07-04
No of Jobs: 1
Hits: 242
Further actions: Send me Resume

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Slovakia
Region: Prešov Region
Description

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Práca farmaceuta vo verejnej lekárni bez víkendov a pohotovostných služieb.
Práca je vhodná aj pre absolventov.

Možnosť skráteného pracovného úväzku.

- príprava liekov na recepty
- expedícia a výdaj liekov a ZP viazaných na recepty a poukazy a na voľný predaj
- poskytovanie odborných informácií a konzultácií
- výdaj liekov neviazaných na recepty a predaj doplnkového sortimentu
- vedenie evidencie a dokumentácie
- komunikácia so zástupcami farmaceutických firiem
- sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe
- vybavovanie a riešenie reklamácií
- zaujímavé finančné ohodnotenie + každoročná odmena za vernosť (13. plat v plnej výške už od jedného roka v pracovnom pomere)
- pri nástupe jednorázový bonus 3600 EUR
- príspevok na stravu, preplácanie pracovného oblečenia
- preplácanie členského v SLeK v plnej výške
- zamestnanecké rekreačné poukazy
- bez pohotovostných služieb
- zamestnancom v príprave na atestáciu poskytujeme 5 dní plateného študijného voľna
- príspevok na cestovné náklady pri dochádzaní do zamestnania
- práca v stabilnej spoločnosti - od roku 2012
- práca v lekárni, ktorej majiteľ je nezávislý lekárnik
Informácie o výberovom konaní
Odpovieme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú podmienku VŠ vzdelania v odbore farmácia.
Ďakujeme za Váš záujem.
Požiadavky na zamestnanca
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Farmácia
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Vzdelanie VŠ v odbore farmácia je podmienkou!

Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, lojálnosť, pozitívne myslenie a komunikatívnosť je vítaným benefitom.
Spoločnosť úspešne prevádzkuje od roku 2012 verejnú lekáreň v Podolínci (okres Stará Ľubovňa) a od roku 2015 aj pobočku lekárne v obci Holumnica (okres Kežmarok).

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties