Job Information
Práca v očnej optike

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: € by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Medical
for Specialists: Doctors
Posted: 2024-01-04
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: University
Minimum Experience: 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-01-04
Stop Publishing: 2024-07-04
No of Jobs: 1
Hits: 188
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Slovakia
Region: Košice Region
Description

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Tvoja náplň práce bude veľmi jednoduchá a zahŕňa každodennú prácu v očnej optike.
Zhrnieme Ti to v nasledujúcich bodoch...

Prísť do práce s dobrou náladou a pozitívnou energiou, aby si sa pripravil na Tvoj úspešný deň.

Mať jasný cieľ poskytnúť svoje služby pre zákazníkov najlepšie, ako vieš.

Správať sa milo, úctivo, ochotne poradiť všetkým zákazníkom a svojim správaním ísť príkladom pre ostatných zamestnancov na prevádzke.

Svojím prístupom k práci reprezentovať seba ako osobu a zároveň šíriť dobré meno spoločnosti.

Počas dňa Ťa čaká predaj okuliarových rámov a dioptrických šošoviek ( skiel )

Predaj kontaktných šošoviek.

Zvládnutie jednoduchých úprav a opráv okuliarových rámov.

Trpezlivosť pri poradenstve a predaji je na Tvojom prvom mieste.

Samostatne pracovať a odolávať stresom

Drobná administratíva spojená s chodom prevádzky.

Plnenie denný a mesačných plánov, za ktoré Ťa čaká skvelá ODMENA

A na úplný záver dňa... Vynikajúci pocit s dobre odvedenej práce.
Čo Ti za to môžeme ponúknuť?
Naša ponuka je v prvom rade v starostlivosti o personál.
Staráme sa o to, aby si sa u nás cítil spokojne a šťastne.

Priorita je pre nás Tvoja spokojnosť, aby každý jeden zamestnanec chodil do práce s radosťou a nadšením.

Ak nemáš vzdelanie ako očný optik, nebuď smutný. Dáme Ti príležitosť ukázať svoje znalosti a schopnosti.

Investujeme do Tvojho vzdelania a spoločne vytvoríme hodnoty pre spoločný rast a rozvoj.

Podporíme Tvoje záujmy alebo koníčky, ktoré vykonávaš vo svojom voľnom čase či už formou poukazu, alebo finančným príspevkom.

Po roku dobre odvedenej práce poskytneme finančnú Vianočnú odmenu, po dvoch rokoch práce u nás, Ťa čaká aj polročná odmena na letnú dovolenku.

Samozrejme zamestnanecká zľava na nákup okuliarov pre rodinných príslušníkov či BENEFIT pre Teba, každé dva roky okuliare ZDARMA pre vlastnú potrebu podľa vlastného výberu bez finančného limitu.

No a nakoniec, keďže vzdelávanie je v dnešnej dobe veľmi dôležité a vzácne, ponúkame Ti na našej akadémií vzdelávania, podľa potreby školenia a rôzne vzdelávacie kurzy.
Informácie o výberovom konaní
Radi Ťa uvidíme na osobnom pracovnom pohovore.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
31.1.2024 (ostáva ešte 27 dní)
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore
očný optik, predajca, asistent predaja
Ostatné znalosti
Práca s PC - Základy
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Na tom čo robíme nám veľmi záleží, preto aj od Teba očakávame nasledujúce.:

Príjemné a reprezentatívne vystupovanie ľudský a pozitívny prístup k práci a k zákazníkom. Na veku nezáleží, dôležitá je chuť pracovať.

Ochota sa učiť nové veci.

Pracujeme 7 dni v týždni / krátky - dlhý týždeň, preto očakávame maximálnu flexibilnosť a schopnosť rýchlo sa prispôsobiť pracovnému času.

Logické myslenie, vlastnú iniciatívu a rýchle rozhodovanie.
Nový koncept očnej optiky VisonX, je záruka poskytovania služieb v oblasti očná optika a OPTOMETRIA na vysokej profesionálnej úrovni. Garantom je očný optik - OPTOMETRISTA s praxou 23 rokov.

Tím VisionX sa neustále vzdeláva aby sme Vám prinášali aktuálne novinky zo sveta očnej optiky a OPTOMETRIE. Náš tím tvorí 43 šikovných, dynamických, ľudí z rôznych končín Slovenska, ktorí spoločne vytvárajú hodnoty a posúvajú prácu v optike do vyššieho levelu.

Ak sa chceš aj Ty stať jedným z nás, pošli svoj životopis. Radi Ťa privítame v našom kolektíve.
Počet zamestnancov
25-49 zamestnancov

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties