Job Information
Agent de Vânzări
InternetJobs Comrat, Moldova 95 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: Lei by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Retail Trade
for Specialists: Vendors Consultants
Posted: 2024-01-23
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: High School
Minimum Experience: Less then 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-01-23
Stop Publishing: 2024-07-23
No of Jobs: 5
Hits: 219
Further actions: Send me Resume

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Moldova
Description

Agent de Vânzări (Cantemir, Comrat, Leova, Cimislia, Basarabeasca)
Responsabilități:

Creşte volumul de vânzări şi distribuţie;
Dezvoltă şi gestionează portofoliul de clienţi;
Stabileşte şi dezvoltă relaţii profesionale cu clienţii existenţi ai companiei;
Extinde baza de clienţi şi acordă sprijinul celor existenţi.
Cerinte:

Preferabil să fie domiciliat în una dintre regiunile: Comrat, Leova, Cantemir;
Permis de conducere categ. B;
Abilităţi bune de time management, comunicare şi negociere;
Capacitatea de planificare şi administrare a proprii activităţii;
Experienţa anterioară în vânzări constituie un avantaj.
Beneficii:

Salariu motivant şi alte bonusuri de performanţă;
Reduceri la toate brandurile companiei şi promoţii interne pentru angajaţi;
Veţi avea posibilitatea să activaţi în compania ce a devenit brand naţional în distribuţia materialelor de construcţie;
Instruire şi oportunitatea de dezvoltare a carierei alături de o echipă de profesionişti.
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul.
Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties