Job Information
Pre nášho klienta hľadáme skúseného a samostatného účtovníka!

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: € by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Accounting
for Specialists: Cast Accounting
Posted: 2024-02-12
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: University
Minimum Experience: 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-02-12
Stop Publishing: 2024-08-12
No of Jobs: 1
Hits: 123
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Description

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
* Tvojou hlavnou zodpovednosťou bude samostatné vedenie a komplexné spracovanie účtovníctva v rámci firmy. Pracovný deň začína o 7:00 a môžeš sa venovať nasledujúcim úlohám:
* - Účtovanie prípadov v podvojnom účtovníctve,
* - Predkontácia účtovných dokladov,
* - Účtovanie a spracovanie DPH,
* - Kontrola dodávateľských faktúr, formálnej správnosti a sprievodných dokladov faktúr,
* - Kontrola a účtovanie odoslaných aj došlých faktúr,
* - Zaúčtovanie interných dokladov,
* - Uzávierka na mesačnej, kvartálnej a ročnej báze,
* - Príprava podkladov pre vypracovávanie audítorských a ratingových hodnotení,
* - Reporting nadriadenému,
* - Vypracovanie zostáv nákladov, záväzkov a pohľadávok,
* - Spracovávanie štatistických výkazov,
* - Komunikácia s kontrolnými a daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami.
* Na oddelení sa stretneš s kolegyňami účtovnými referentkami a tiež vedúcou oddelenia, ktorá je Tvojou priamo nadriadenou. Pracovná doba končí o 15:30.
* Ročná odmena v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy,
* Sick days po odpracovaní 1 roka,
* Preplatenie masáže 2-krát mesačne,
* Odborné školenia a iné.
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
* Vzdelanie v oblasti ekonomiky, účtovníctva,
* 5 rokov skúseností s komplexným spracovaním účtovníctva,
* MS Office – pokročilý,
* Anglický alebo Nemecký jazyk na úrovni B2 – výhodou.
Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Počet zamestnancov
50-99 zamestnancov

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties