Job Information
Грузчик
InternetJobs Salihorsk, Belarus 21 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: ք by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Labourer
for Specialists: Movers
Posted: 2024-04-10
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: High School
Minimum Experience: Without experience
Gender: Male
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-04-10
Stop Publishing: 2024-10-10
No of Jobs: 2
Hits: 41
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Belarus
Description

Что входит в обязанности:

Выполнение погрузочно-разгрузочных работ.
Требования:

Опыт работы грузчиком в сфере розничной торговли желателен.
Ответственность, исполнительность, работоспособность.
Наличие медицинской справки или возможность ее сделать.
Мы предлагаем:

Работа в магазине по адресу: г. Солигорск, ул. Железнодорожная, 21А.
Подробную информацию об условиях работы в Компании Вам расскажут специалисты отдела персонала.

Откликайся и занимайся любимым делом вместе с нами!

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties