Job Information
Vopsitor lemn
InternetJobs Chitila, Ilfov, Romania 22 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: Lei by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Production
for Specialists: Workers in Production
Posted: 2024-05-25
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: High School
Minimum Experience: Less then 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-05-25
Stop Publishing: 2024-11-25
No of Jobs: 1
Hits: 122
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Romania
Region: Ilfov
Description

Suntem în căutarea unui vopsitor de lemn care să se alăture echipei noastre pentru a contribui la

crearea produselor de înaltă calitate din lemn.

Responsabilități:

 Vopsirea și finisarea pieselor de mobilier conform standardelor noastre de calitate.

 Asigurarea calității superioare a vopsirii - a tapiteriei și a finisajelor, respectând cerințele estetice

și funcționale.

Cerințe:

 Experiență anterioară în vopsirea și finisarea pieselor de mobilier

 Abilitatea de a lucra cu atenție la detalii și de a respecta standardele stricte de calitate.

 Capacitatea de a lucra în echipă și de a se incadra în termene.

Beneficii:

 Transport asigurat sau decontat

 Plata orelor suplimentare

 Concediul de odihnă plătit

 Mediu de lucru linistit pentru evitarea stresului

 ​Loc de munca stabil in hala de productie

Program de lucru L - V, 7:30 - 16.00

Punct de lucru Chitila, Sos Rudeni

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties