Job Information
Predavač - pokladník
InternetJobs Tvrdošín, Žilina Region, Slovakia 21 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: € by agreement - Per Hour
Vacancies from the Field: Retail Trade
for Specialists: Cashiers
Posted: 2024-05-26
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: High School
Minimum Experience: Less then 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-05-26
Stop Publishing: 2024-11-26
No of Jobs: 2
Hits: 114
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Slovakia
Region: Žilina Region
Description

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Obsluhuješ pokladňu a zabezpečuješ plynulý chod predaja.
Komunikuješ s klientmi, poskytuješ im informácie o produktoch a pomáhaš im pri výbere.
Zabezpečuješ, aby sa predajná plocha a pokladňa pravidelne udržiavali v čistote a poriadku.
Spolupracuješ s kolegami na dosiahnutí stanovených predajných cieľov.
Podieľaš sa na inventúrach a zabezpečuješ správne skladovanie tovaru.
Často stojíš a komunikuješ s ľuďmi, takže by si mal/a mať dobrú fyzickú kondíciu.
Môžeš využiť možnosti kariérneho rastu a profesionálneho rozvoja.
Máš nárok na zľavy na naše produkty a služby.
Získavaš možnosť pracovať v tíme s priateľskou atmosférou.
Získavaš skúsenosti v oblasti predaja a zákazníckeho servisu.
Môžeš sa zapojiť do rôznych teambuildingov a firemných akcií.
Zabezpečíme ti pravidelné školenia
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Ostatné znalosti
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Vodičský preukaz
B

Umieme pracovať s registračnou pokladňou
Máš dobré komunikačné zručnosti
Vyžadujeme stredoškolské vzdelanie
Zvládaš prácu v tíme
Si zodpovedný a spoľahlivý
sme ReMaB - spoločnosť, ktorá začala svoju cestu v oblasti predaja remeselníckych materiálov už v roku 1995 a odvtedy neustále inovuje a rastie. V našich začiatkoch sme sa pôvodne špecializovali na predaj drevotriesky no s odhodlaním a postupným rozširovaním sortimentu sme sa vypracovali na stabilnú firmu s bohatým výberom kvalitných produktov.

V roku 2006 sme rozšírili naše pôvodné priestory o modernú budovu, otvárajúc nové možnosti pre rast a rozvoj. Tento krok nám umožnil lepšie slúžiť našim zákazníkom a poskytovať širšiu škálu produktov. Sme hrdí na to, že sa stále vyvíjame a naším hlavným cieľom je udržať tempo rastu a naďalej plniť potreby našich klientov.

V našom súčasnom portfóliu nájdete kompletný sortiment pre stolársku, remeselnícku a nábytkársku výrobu. Okrem profesionálnych strojov a bežného náradia pre domácich majstrov ponúkame široký výber veľkoplošných materiálov, vrátane OSB, DTD a MDF dosiek.
Počet zamestnancov
10-19 zamestnancov

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties