Job Information
Elektryk
InternetJobs Warka, Masovian Voivodeship, Poland 97 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: zł 6000 - Per Month
Vacancies from the Field: Energy
for Specialists: Electric Installation
Posted: 2024-06-02
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: College
Minimum Experience: 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-06-02
Stop Publishing: 2024-12-02
No of Jobs: 5
Hits: 257
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Poland
Description

WARWIN S.A. producent zagęszczonych soków owocowych i wyrobów FMCG, firma o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kilku osób na stanowisko: Elektryk, Elektromechanik, Elektromonter

Miejsce pracy: Warka ( 40 min jazdy od Warszawy / Radomia )

Region: mazowieckie

Twój zakres obowiązków:

· bieżąca obsługa techniczna maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych do produkcji soków i koncentratów owocowych

· monitorowanie procesu polegające na dokonywaniu niezbędnych zmian i regulacji

· szybkie usuwanie awarii technicznych

· rozwiązywanie problemów technicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień

· dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie stanowiska pracy

Nasze wymagania:

· uprawnienia elektryczne grupa 1, kategoria E do 15kV

· wykształcenie – preferowane: średnie techniczne, min. zawodowe

· doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej będzie dużym atutem

· umiejętność obsługi komputera

· znajomość obsługi zautomatyzowanych urządzeń przemysłu spożywczego oraz doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej maszyn i urządzeń przemysłowych

· znajomość sterowników Siemens S7 będzie atutem

· gotowość do pracy zmianowej

· aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (ewentualnie możemy pomóc w jej wyrobieniu)

Oferujemy:

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

· wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

· możliwości rozwoju zawodowego

· przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

Benefity:

dofinansowanie szkoleń i kursów

spotkania integracyjne

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties