Job Information
Elektryk
InternetJobs Parczew, Lublin Voivodeship, Poland 17 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: zł by agreement - Per Hour
Vacancies from the Field: Energy
for Specialists: Electrical Engineering
Posted: 2024-08-30
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: College
Minimum Experience: 1 Year
Gender: Male
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-08-30
Stop Publishing: 2025-03-01
No of Jobs: 1
Hits: 98
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Poland
Description

Opis stanowiska:

diagnozowanie usterek elektrycznych maszyn

bieżące naprawy, konserwacja, serwis urządzeń

usuwanie awarii maszyn i urządzeń

przeglądy maszyn i instalacji, utrzymanie ich właściwego stanu technicznego

wykonywanie przeglądów i konserwacji przydzielonych maszyn

prace kontrolne i dokonywanie pomiarów elektrycznych

udział w procesach uruchamiania instalacji, rozruchu maszyn i urządzeń elektrycznych

Wymagania:

wykształcenie min. średnie techniczne

prawo jazdy kat. B

zainteresowanie elektryką, chęć rozwoju

gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym: 7:00-15:00, 15:00-23:00

doświadczenie na stanowisku elektryka będzie dodatkowym atutem

mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

pracę w zaawansowanym technologicznie środowisku u pracodawcy z ugruntowaną pozycją na rynku

stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

wynagrodzenie rosnące wraz z rozwojem zawodowym

możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

pakiet benefitów: premie świąteczne, rodzinne, za polecenie nowego pracownika, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, wyprawki szkolne dla dzieci, paczki świąteczne dla dzieci

Klauzula RODO
Więcej o naszej polityce prywatności na https://www.praca.elpar.pl/rodo/

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties