Job Information
Kucharz kuchni streetfood New

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: zł 5000 - Per Month
Vacancies from the Field: Cooks
for Specialists: Cafe and Bistro
Posted: 2024-09-20
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: College
Minimum Experience: 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-09-20
Stop Publishing: 2025-03-20
No of Jobs: 1
Hits: 38
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Description

Kochasz street food i chcesz pracować w ciekawym gastropubie bazującym na wysokiej jakości produkcie? Dołącz do nas! Śródmieście Pub to miejsce specjalizujące się w burgerach, wrapach, kfriesach oraz najnowszych trendach kulinarnych. Nasz lokal szybko się rozwija, dlatego szukamy osoby, która na stałe zasili nasze szeregi!

Twój zakres obowiązków:

- sporządzanie dań na podstawie naszych autorskich receptur

-utrzymywanie miejsca pracy w czystość podczas i zakończeniu zmiany

-stosowanie się do zasad i reguł panujących w miejscu pracy

- zapewnienie wysokiego standardu wydawanych potraw

-organizacja stanowiska pracy

(tj. Przyjmowanie dostaw/ Zamówienia produktow/kontrola jakości produktu/ przygotowanie sekcji)

Nasze oczekiwania względem Ciebie:

- pozytywne nastawienie do pracy oraz dyspozycyjność

- min pół roku doświadczenia w pracy na kuchni

- predyspozycje do pracy z klientem oraz dostawcami

- zaangażowanie w pracy

- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- profesjonalne przeszkolenie

- samodzielność w działaniu

- umowę o pracę

- ścieżkę rozwoju w Firmie posiadającej kilka formatów gastronomicznych

- pracę na najwyższej jakości produktach

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties