Job Information
Operator frezarki / plotera tnącego New

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: zł by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Operators
for Specialists: Machine Operators
Posted: 2024-09-26
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: College
Minimum Experience: 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-09-26
Stop Publishing: 2025-03-26
No of Jobs: 1
Hits: 66
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Description

Firma Unikat zajmuje się produkcją reklamy świetlnej od 2001 roku. Na przestrzeni wielu lat wypracowaliśmy rozwiązania, które pozwalają nam oferować klientom produkty oparte o najwyższą jakość materiałów przy udziale najnowszych technologii. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: operator frezarki / plotera tnącego.

Zakres obowiązków:

· obsługa frezarki / plotera tnącego

· prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie ze standardami

· praca z dokumentacją techniczną

· dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy

Wymagania:

· podstawowe doświadczenie w obsłudze frezarki / plotera tnącego

· znajomość rysunku technicznego

· gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym

· sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

· wykształcenie min. zawodowe

Oferujemy:

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat

· wsparcie podczas wdrożenia

· niezbędne narzędzia podczas pracy

· możliwość doskonalenia umiejętności i podnoszenia własnych kwalifikacji,

· pakiet ubezpieczeń (m.in. medycyna pracy)

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties