Job Information
Operator nowego węzła betoniarskiego New

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: zł by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Operators
for Specialists: Machine Operators
Posted: 2024-10-04
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: High School
Minimum Experience: 2 Year
Gender: Male
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-10-04
Stop Publishing: 2025-04-04
No of Jobs: 1
Hits: 42
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Poland
Description

Firma ANDRO poszukuję operatora do nowego węzła betoniarskiego w Brzezinach

Zakres obowiązków

zajmowanie się produkcją betonu zgodnie z panującymi normami

kontrolowanie jakości mieszanki betonowej

koordynowanie dostaw betonu oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji

zapewnienie odpowiedniej ilości surowców do produkcji

współpraca z działem technologicznym, laboratorium

dbanie o stan techniczny węzła betoniarskiego – wykonywanie bieżącej konserwacji

dbanie o powierzony sprzęt

utrzymywanie porządku na miejscu pracy

dbanie o właściwe relacje z klientami

dbanie o wizerunek firmy i właściwą jakość wykonywanych usług

Nasze wymagania

co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku Operator węzła betoniarskiego

samodzielność, odpowiedzialność i skrupulatność w realizacji zadań

umiejętność pracy w zespole

dyspozycyjność, zaangażowanie, uczciwość

umiejętności pracy pod presją czasu, efektywnej organizacji czasu pracy, dokładności, terminowości oraz odpowiedzialności

oferujemy

praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

umowa o pracę na pełny etat

niezbędne narzędzia do pracy

ubezpieczenie grupowe

praca stacjonarna

Wynagrodzenie ustalane osobiście

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties