Informations de l'offre d'emploi
Agent Vanzari
InternetJobs Kudschir, Alba, Roumanie 87 Jours Depuis

Aperçu
Type d'emploi: Plein temps
Durée:
Gamme salariale: Lei 3000 - 3500 Par mois
Vacance du terrain: Commerce de gros
pour les spécialistes: Gestion dans le commerce
Publié: 2024-01-31
Code postal:
Exigences
Études minimales: Lycée
Expérience minimale: Moins d'un an
Genre: N'a pas d'importance
Âge: De - À
Visa de travail: Passeport biométrique
Statut de l'offre d'emploi
Date de publication: 2024-01-31
Fin de publication: 2024-07-29
Lieux libres: 1
Nombre de vues: 358
Prochaines étapes: Appelez-moi

Les contacts de l'employeur sont disponibles uniquement pour les utilisateurs autorisés: Identifiant & Inscription

Information sur l'employeur InternetJobs Kudschir, Alba, Roumanie
Pays: Roumanie
Région: Alba
Description

Daca ai acumulat experienta in vanzari si iti face placere sa interactionezi cu oamenii, accepta noua provocare Fieldstar!

Dezvoltam o noua echipa de Agenti Vanzari – retail, care sa promoveze dispozitive inovatoare chiar in localitatea ta.

Ce ne dorim sa vedem la tine?

· Orientare si deschidere catre client;

· Dorinta de a invata tehnici de vanzare si comunicare;

· Motivat/a sa iti atingi obiectivele de performanta.

Descrierea jobului:

· Vei avea un spatiu amenajat pentru brandul pe care il vei promova, care va fi amplasat dupa casele de marcat;

· Vei fi responsabil/a de promovarea dispozitivelor inovatoare;

· Vei face demersuri pentru fidelizarea clientilor si vei oferi consultanta cu privire la utilizarea dispozitivelor;

· Nu vei fi responsabil pentru vanzarea propiu-zisa si nu vei incasa;

· Realizarea targetului lunar de performanta;

· Completarea zilnica a raportului de activitate.

Detalii job:

· Salariu de 3000 lei net;

· Bonus de pana la 500 de lei net, in functie de performanta;

· Training platit;

· Decont transport;

· Contract pe perioada determinata de 6 luni.

· Programul de lucru: flexibil, full time – 8 h/zi, 5 zile/saptamana.

Emploi par ville Trier par

Emplois par région Trier par

Offres d'emploi par spécialités