Informazioni sul lavoro
Hľadáme šikovných manipulantov na triedenie druhotných surovín na prevádzku
InternetJobs Galanta, Regione di Trnava, Slovacchia 12 Giorni Fa

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: € per accordo - all'ora
Vacanza dal campo: Lavoratori generali
per specialisti: Operai
Pubblicato: 2024-04-19
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Scuola superiore
Esperienza minima: Nessuna esperienza
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2024-04-19
Arresto Publishing: 2024-10-19
Posti liberi: 4
Numero di visualizzazioni: 40
Passi successivi: inviamo curriculum

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Paese: Slovacchia
Descrizione

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre našu prevádzku v Galante radi uvítame nového kolegu, a preto ak ste samostatný, zodpovedný, nebojíte sa fyzickej práce a viete podržať tím, potrebujeme práve Vás.

Do nášho kolektívu na prevádzku v Galante hľadáme dynamického a šikovného človeka, ktorý bude mať na starosti najmä tieto činnosti:

triedenie rôznych druhov druhotných surovín a ich uskladňovanie
triedenie zberového papiera a plastovej fólie a ich uskladňovanie
manipuláciu materiálu vysokozdvižným vozíkom (výhodou je platný preukaz na
obsluhu VZV resp. skúsenosti s prácou s VZV);
udržiavanie poriadku v objekte lisovne a v sklade farebných kovov;
pomocné práce pri expedícií a zvoze druhotných surovín;
v prípade potreby aj zalisovanie na lisovacej technike podľa stanovených technologických
postupov a bežnú údržbu lisovacieho zariadenia.

Na oplátku Vám ponúkame možnosť pracovať v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou, podporu zo strany vedenia, viacstupňový motivačný systém a možnosti zvyšovania kvalifikácie.
Perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti, viacstupňový motivačný systém odmeňovania a možnosti zvyšovania kvalifikácie.
Príspevok zamestnávateľa do tretieho piliera dôchodkového systému.
Príspevok na stravné za zvýhodnených podmienok.
Odmena za pracovné a životné jubileum.
Odmena pri narodení dieťaťa.
Odmena za odporúčanie nového kolegu.
Zamestnanecká zľava na tankovanie do Vášho súkromného vozidla.
Zamestnanecká zľava na nákup elektroniky.

Oslovení budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Výhodou je preukaz na obsluhu VZV prípadne aj skúsenosti s obsluhou čelného nakladača.

Aktívny prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť.

Ste človek, ktorý by chcel rásť, ale chýbajú Vám skúsenosti? Ak sa nebojíte pracovať a máte chuť sa zlepšovať, ponúkame Vám príležitosť na zvyšovanie kvalifikácie, prípadne rozšírením odborných zručností.
Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora