Informazioni sul lavoro
Samostojni kuhar m/ž
InternetJobs Isola, Slovenia 13 Giorni Fa

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: € per accordo - Al mese
Vacanza dal campo: Cuochi
per specialisti: Ristoranti
Pubblicato: 2024-04-19
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Collegio
Esperienza minima: 1 anno
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2024-04-19
Arresto Publishing: 2024-10-19
Posti liberi: 1
Numero di visualizzazioni: 111
Passi successivi: inviamo curriculum

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Informazioni sul datore di lavoro InternetJobs Isola, Slovenia
Paese: Slovenia
Descrizione

Opis delovnega mesta
· Priprava penzionskih obrokov in jedi po naročilu;

· Sodelovanje pri načrtovanju jedilnikov v skladu s gastronomskimi in kulinaričnimi standardi;

· Upoštevanje normativov in priporočil zdrave prehrane;

· Načrtovanje, vodenje in usklajevanje dela v kuhinji po navodilih nadrejenega delavca;

· Skrb za urejenost in čistočo kuhinje, pomivalnice, skladiščnih in drugih kuhinjskih prostorov ter opreme;

· Vodenje HACCAP protokolov;

· Racionalna uporaba hrane, nadziranje zalog hrane, vodenje evidenc zalog in porabe;

· Nabavljanje in koordiniranje nabave živil v sodelovanju z vodjem kuhinje;

· Organiziranje in izvedba dogodkov (srečanja, sprejemi, praznovanja, banketi, catering, itd.);

· Druga dela, potrebna za nemoteno in učinkovito poslovanje kuhinje, po navodilih vodje kuhinje.

Delovni čas
polni delovni čas
Pričakujemo
- izpit iz higienskega minimuma

- opravljen zdravstveni pregled za delavce v živilski stroki

- obvladanje enega tujega jezika

- usposobljenost za delo z osebnim računalnikom

- organizacijske sposobnosti,

- občutek za red, čistočo in urejenost delovnih prostorov in osebno urejenost,

- spoštljiva in prijazna komunikacija z gosti in ostalim zaposlenim osebjem hotela.

Zahtevana izobrazba
V.
Zahtevane delovne izkušnje
1 - 3 let
Ponujamo
Delo poteka dvoizmensko (med 6. in 23. uro), občasno lahko deljeno.

Višina plačila je, odvisno od izkušenj in efektivnosti kandidata, v razponu med 1.200 eur neto in 1.500 eur neto.

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora