Informazioni sul lavoro
Працівник виробництва / Pracownik Produkcji
InternetJobs Kutno, Voivodato di Łódź, Polonia 120 Giorni Fa

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: zł 7000 - Al mese
Vacanza dal campo: Produzione
per specialisti: Lavoratori in produzione
Pubblicato: 2024-06-11
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Scuola superiore
Esperienza minima: Nessuna esperienza
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2024-06-11
Arresto Publishing: 2024-12-11
Posti liberi: 12
Numero di visualizzazioni: 404
Passi successivi: Chiamami

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Paese: Polonia
Descrizione

Human&Hunter Sp. z o. o. це агентство тимчасового працевлаштування та кадрових консультацій з багаторічним досвідом роботи на ринку. Наша компанія активно здобуває персонал, який відповідає потребам наших Клієнтів.

№ 6664 у Національному Реєстрі Агентств з Працевлаштування.

Наразі ми шукаємо для нашого клієнта: Працівника виробництва

В Human&Hunter чекає на тебе:

Mожливість заробітку від 5000 нетто,

працевлаштування на основі трудового договору підряду,

фінансові бонуси за пораду друзям співпрацювати в нашій фірмі!!

Для студентів ставка нетто = ставці бруттто

робота в 2 зміни по 12 годин.

Обов'язки:

Обслуга виробничих машин,

пакування продукції,

контроль за виробничим процесом,

упаковка та складання готових виробів на палети.

Очікування щодо кандидата:

Готвність до роботи по 12 годин,

відповідальне ставлення до поставлених задач,

гарний фізичний стан.

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora