Informazioni sul lavoro
Monter Fotowoltaika

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: zł per accordo - Al mese
Vacanza dal campo: Energia
per specialisti: Installazione elettrica
Pubblicato: 2024-08-24
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Collegio
Esperienza minima: Meno di 1 anno
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2024-08-24
Arresto Publishing: 2025-02-24
Posti liberi: 3
Numero di visualizzazioni: 180
Passi successivi: Chiamami

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Descrizione

profiSOL sp. z o.o., powstała w 2017 roku, zajmuje się budową instalacji fotowoltaicznych. Mając ugruntowaną pozycję na rynku realizuje kontrakty na terenie Polski i Europy.

Poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku, odpowiedzialnych i pragnących zaangażować się w powierzony zakres obowiązków.

Stanowisko, które proponujemy, związane jest z pracą przy budowie farm fotowoltaicznych na terenie Polski – praca w delegacji.

Zakres obowiązków:

montaż konstrukcji i modułów fotowoltaicznych

montaż okablowania

montaż ogrodzenia

inne prace budowlane związane z budową farm

Wymagania:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

chęci do pracy i nauki nowych zagadnień

umiejętność obsługi podstawowych narzędzi, elektronarzędzi

dyspozycyjność do pracy w ciągłej delegacji

Dodatkowym atutem będą:

podstawowa umiejętność obsługi komputera

prawo jazdy kat. B lub wyższe

umiejętność obsługi ciężkich maszyn budowlanych (ładowarki, koparki)

umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy

bezpłatne dojazdy do pracy oraz noclegi

dla osób wyróżniających się zaangażowaniem oraz szybko uczących się - podwyżki oraz możliwość awansu

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora