Informazioni sul lavoro
Tokarz / frezer Nuovo

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: zł per accordo - Al mese
Vacanza dal campo: Operatori
per specialisti: Operatori di macchine
Pubblicato: 2024-09-19
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Collegio
Esperienza minima: 1 anno
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2024-09-19
Arresto Publishing: 2025-03-19
Posti liberi: 1
Numero di visualizzazioni: 46
Passi successivi: Chiamami

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Descrizione

Poszukujemy pracownika na stanowisko TOKARZ/FREZER.

Flow Technics Sp. z o.o. to inżynierska firma produkcyjno-handlowa, działająca na rynku krajowym i zagranicznym w zakresie urządzeń i armatury dla autocystern i baz paliw.

Zakres obowiązków:

· Praca na tokarkach, frezarkach konwencjonalnych i CNC

· Przygotowywanie materiału do obróbki

· Dobór odpowiednich narzędzi warsztatowych

· Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania pracodawcy

· Sumienność , dokładność i zdolność szybkiego uczenia się

· Chęci do pracy i rozwijania zawodowego

· Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy mile widziane

· Umiejętność czytania rysunku technicznego i znajomość narzędzi pomiarowych

Mile widziane również osoby bez doświadczenia w pracy na takim stanowisku, ale chętne do podnoszenia kwalifikacji.

Możliwy też kontakt tel. od pon.-pt. 8:00 - 16:00 pod nr.tel.: 94*****07

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora