Informazioni sul lavoro
Operator wózka widłowego

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: zł 4000 - Al mese
Vacanza dal campo: Strutture di stoccaggio
per specialisti: Operatore di caricatore
Pubblicato: 2023-11-22
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Collegio
Esperienza minima: Meno di 1 anno
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2023-11-22
Arresto Publishing: 2024-05-22
Posti liberi: 1
Numero di visualizzazioni: 284
Passi successivi: Chiamami

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Descrizione

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu.

Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Do współpracy poszukujemy Panie i Panów zainteresowanych podjęciem pracy jako OPERATORZY WÓZKÓW WIDŁOWYCH w naszym oddziale w Sandomierzu.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

wypłatę nagrody za polecenie nas swojemu znajomemu, który podejmie u nas pracę,

Benefity w postaci: dofinansowania prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej, paczek na święta

PREMIE za udział w programie POLEĆ PRACOWNIKA

Dodatkowe dobrowolne ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin

Bezpieczne środowisko pracy

Pracę w systemie zmianowym

ZADANIA:

Rozładunek i załadunek aut dostawczych

Transport komponentów do produkcji na terenie zakładu

Umieszczanie komponentów w wyznaczonych lokacjach

NASZE OCZEKIWANIA:

Uprawnienia operatora wózków widłowych II WJO

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą aplikuj do nas!

Administratorem Danych Osobowych jest spółka Seito Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (KRS: 0000261422) . Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie:

www.seito.pl

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), ?? Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora