Informazioni sul lavoro
Pracownik produkcji / Працівник продукції

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: zł per accordo - Al mese
Vacanza dal campo: Produzione
per specialisti: Lavoratori in produzione
Pubblicato: 2023-11-29
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Scuola superiore
Esperienza minima: Nessuna esperienza
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2023-11-29
Arresto Publishing: 2024-05-29
Posti liberi: 8
Numero di visualizzazioni: 267
Passi successivi: Chiamami

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Descrizione

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Pracownik produkcji Працівник продукції

Zadania / Завдання:
• sortowanie i kontrola jakości / сортування та контроль якості,
• pakowanie wyrobów według wytycznych / паковання виробів згідно з завданням,
• odkładanie gotowych wyrobów na palety / відкладання готових виробів на палети.

Wymagania:
• Dyspozycyjność pracy w systemie zmianowym / Готовність праці в три зміни
• KS. Sanepid lub chęci do jej wyrobienia na koszt pracodawcy / Санепід Книжка, поможемо зробити за наш кошт,
• Gotowość do pracy w chłodnych warunkach / Готовність до праці в умовах пониженої температури

Oferujemy / Пропонуємо:
• umowę o pracę tymczasową / умова о праце тимчасова
• wynagrodzenie zasadnicze plus premia / винагородження підставове плюс премія ,
• darmowy transport pracowniczy z / безплатний транспорт від: Czarnków, Oborniki, Gniezno, Wolsztyn, Komorniki, Wągrowiec, Rogoźno, Murowana Goślina, Września, Swarzędz, Szamotuły, Pniewy

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora