Informazioni sul lavoro
Natakar / natakarica m/ž
InternetJobs Monte Cragnisca, Slovenia 133 Giorni Fa

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: € per accordo - Al mese
Vacanza dal campo: Ristoranti
per specialisti: Camerieri e baristi
Pubblicato: 2023-12-16
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Scuola superiore
Esperienza minima: Meno di 1 anno
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2023-12-16
Arresto Publishing: 2024-07-16
Posti liberi: 1
Numero di visualizzazioni: 162
Passi successivi: inviamo curriculum

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Informazioni sul datore di lavoro InternetJobs Monte Cragnisca, Slovenia
Paese: Slovenia
Descrizione

V svojo ekipo vabimo sodelavce za delovno mesto Natakar (m/ž).

OPIS DELOVNEGA MESTA

sprejemanje naročil in izvajanje strežbe;
izvajanje standardov, navodil in normativov s področja strežbe;
zagotavljanje reda in čistoče v jedilnici, baru in ostalih prostorih strežbe;
priprava prostora, bifejske mize in jedilnih miz v skladu s standardom;
obračun in vsakodnevno odvajanje iztržka v blagajno oziroma na odrejeno mesto.
druga dela po navodilih nadrejenega.
Delovni časpolni delovni čas
PRIČAKUJEMO

IV. ali V. stopnja izobrazbe gostinske ali druge ustrezne smeri,
najmanj 1 leto delovnih izkušenj z delom v strežbi oz. na področju gostinstva,
aktivno znanje slovenskega jezika in pogovorno znanje enega tujega jezika,
sposobnost učinkovite komunikacije,
profesionalen pristop do gostov oz. strank,
samostojnost in zanesljivost pri delu.
PONUJAMO

redno delovno razmerje za polni delovni čas s poskusno dobo 1 meseca,
možnost dolgoročnega sodelovanja,
možnost osebnostnega in strokovnega razvoja,
možnosti nagrajevanja in napredovanja,
dodatna izobraževanja in usposabljanja v skladu z delovnimi potrebami,
možnost začasne nastanitve v naših sobah.
Delovno mesto
Prijava na delovno mesto

Vabimo vas, da si več o nas pogledate na spletni strani: www.hit-alpinea.si.

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora