Informazioni sul lavoro
Õde (Valkla)
InternetJobs Kuusalu, Estonia 120 Giorni Fa

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: € per accordo - Al mese
Vacanza dal campo: Medico
per specialisti: Gli infermieri
Pubblicato: 2024-01-03
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Collegio
Esperienza minima: 1 anno
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2024-01-03
Arresto Publishing: 2024-07-03
Posti liberi: 1
Numero di visualizzazioni: 208
Passi successivi: inviamo curriculum

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Informazioni sul datore di lavoro InternetJobs Kuusalu, Estonia
Paese: Estonia
Descrizione

TÖÖKUULUTUS: Õde Valkla Südamekodus
2023. aasta suvel jõustunud hooldereform toob kaasa olulised muudatused pikaajalise hoolduse valdkonnas. Kõik eakatekodud loovad juurde ametikohti, et tagada oma elanikele parim ja nüüdisaegne hooldus. Kui oled mõelnud tööst inimestega, siis Südamekodud pakuvad stabiilset ja missiooniga töökohta professionaalses meeskonnas.

Задачи:

В обязанности медсестры входит наблюдение за состоянием здоровья клиента и замечание изменений. Своевременное обеспечение лекарствами и контроль за их применением. Последовательное и точное заполнение сестринской документации. При необходимости общение с родственниками клиента и лечащими врачами.

Требования к кандидату:

Диплом медсестры
Valmisolek meeskonnatööks
Точность, корректность и стрессоустойчивость
Hea koostöö- ja suhtlemisoskus
Позитивный взгляд на жизнь и эмпатия
Пригодится:

Varasem töökogemus
Коммуникативные навыки русского языка
Базовые навыки работы с компьютером
Мы предлагаем:

Профессиональная и поддерживающая команда
Возможности дальнейшего обучения
Pikaajaline ja stabiilne töö
Хорошие условия работы
Поддержка спорта и здоровья
Детали работы:

Töökoha asukoht: Harju maakond, Kuusalu vald, Valkla, Valklaranna tee 36
Tööaeg: Täistööaeg, osaline tööaeg, vahetustega (sh öövahetused)
Продолжительность работы: Бессрочный
Время начала работы: Как можно скорее

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora