Informazioni sul lavoro
Tekintojas (-a) - darbininkas (-ė)
InternetJobs Šalčininkai, Lituania 118 Giorni Fa

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: € per accordo - Al mese
Vacanza dal campo: Tecnici
per specialisti: Meccanico di attrezzature
Pubblicato: 2024-01-07
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Collegio
Esperienza minima: 1 anno
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2024-01-07
Arresto Publishing: 2024-07-07
Posti liberi: 2
Numero di visualizzazioni: 99
Passi successivi: Chiamami

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Informazioni sul datore di lavoro InternetJobs Šalčininkai, Lituania
Paese: Lituania
Descrizione

Darbo pobūdis
Metalo apdirbimo staklių priežiūra jų valdymas;
Metalo gaminių apdirbimas (frezavimas, tekinimas)staliaus darbai. skardos lankstymo darba, bendri smulkus statybiniai darbai);
Spartus darbo tempas;
Darbštumas, atsakingumas, savarankiškumas;
Išmanote statybines medžiagas ir gebate su jomis dirbti kokybiškai;
Fizinė ištvermė;
Galimybė pradėti darbą iš karto.
Mes tikimės, kad Jūs
Turite patirties statybų srityje;
Esate atidus (-i), kruopštus (-i), darbštus (i), atsakingas (-a).
Mes Jums siūlome
Neterminuotą darbo sutartį;
Patogų darbo grafiką: nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 7:00 val. iki 15:30 val.;
Darbui ir asmens saugumui reikalingas priemones.

SVARBU. DARBO VIETA - RUDAMINOJE, VILNIAUS R., AB "Vilniaus paukštynas".

Jums būtų patogiau atvykti į darbą, jeigu turėtumėte savo automobilį (darbo vieta – 10 km už Vilniaus).
Atlyginimas
1000-1400 €/mėn. į rankas

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora