Informazioni sul lavoro
Pracownik Sklepu - niepełny etat-Lidl
InternetJobs Międzyrzecz, Voivodato di Lubusz, Polonia 39 Giorni Fa

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: zł per accordo - all'ora
Vacanza dal campo: Commercio al dettaglio
Pubblicato: 2024-03-18
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Scuola superiore
Esperienza minima: Nessuna esperienza
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2024-03-18
Arresto Publishing: 2024-09-18
Posti liberi: 2
Numero di visualizzazioni: 1624
Passi successivi: Chiamami

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Paese: Polonia
Descrizione

W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia pracowników. Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Pracownik Sklepu - niepełny etat

Miejsce pracy: Międzyrzecz, ul. Łąkowa 1

Wynagrodzenie 50% etatu: 2 630 - 2 800 zł brutto/mies.

Wynagrodzenie 75% etatu: 3 940 - 4 200 zł brutto/mies.

Oferujemy

Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:

prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego

karta MultiSport

bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka

Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych

Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora

Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Zastępcy Managera Sklepu

Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb

Możliwość podjęcia pracy od zaraz

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

Twoje zadania

Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

Utrzymanie porządku w sklepie

Wykładanie towaru

Bieżąca obsługa klientów

Obsługa stanowiska kasowego

Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

Twoje kompetencje

Chęć długotrwałej współpracy

Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

Dokładność, zaangażowanie

Umiejętność pracy w zespole

Komunikatywna znajomość języka polskiego

Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty pracy lub złożyć swoją aplikację telefonicznie, zadzwoń na naszą infolinię: 800 500 518

Administratorem danych osobowych jest Lidl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Jankowicach przy ul. Poznańskiej 48, 62-080 Tarnowo Podgórne. Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit f) RODO w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Nasz i Państwa równoległy, uzasadniony interes polega na rozpatrzeniu Państwa aplikacji w wybranym procesie rekrutacyjnym. Dane będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy . Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia Państwa aplikacji. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Macie również Państwo prawo wniesienia skargi do właściwego Urzędu ds. ochrony danych osobowych. W przypadku wątpliwości i dalszych pytań prosimy o kontakt z naszym Inspektorem ochrony danych: ochronadanychosobowych(at)lidl.pl. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności na stronie: kariera.lidl.pl

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora