Informazioni sul lavoro
Elektryk
InternetJobs Warka, Voivodato della Masovia, Polonia 97 Giorni Fa

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: zł 6000 - Al mese
Vacanza dal campo: Energia
per specialisti: Installazione elettrica
Pubblicato: 2024-06-02
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Collegio
Esperienza minima: 1 anno
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2024-06-02
Arresto Publishing: 2024-12-02
Posti liberi: 5
Numero di visualizzazioni: 256
Passi successivi: Chiamami

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Descrizione

WARWIN S.A. producent zagęszczonych soków owocowych i wyrobów FMCG, firma o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kilku osób na stanowisko: Elektryk, Elektromechanik, Elektromonter

Miejsce pracy: Warka ( 40 min jazdy od Warszawy / Radomia )

Region: mazowieckie

Twój zakres obowiązków:

· bieżąca obsługa techniczna maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych do produkcji soków i koncentratów owocowych

· monitorowanie procesu polegające na dokonywaniu niezbędnych zmian i regulacji

· szybkie usuwanie awarii technicznych

· rozwiązywanie problemów technicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień

· dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie stanowiska pracy

Nasze wymagania:

· uprawnienia elektryczne grupa 1, kategoria E do 15kV

· wykształcenie – preferowane: średnie techniczne, min. zawodowe

· doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej będzie dużym atutem

· umiejętność obsługi komputera

· znajomość obsługi zautomatyzowanych urządzeń przemysłu spożywczego oraz doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej maszyn i urządzeń przemysłowych

· znajomość sterowników Siemens S7 będzie atutem

· gotowość do pracy zmianowej

· aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (ewentualnie możemy pomóc w jej wyrobieniu)

Oferujemy:

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

· wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

· możliwości rozwoju zawodowego

· przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

Benefity:

dofinansowanie szkoleń i kursów

spotkania integracyjne

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora