Informazioni sul lavoro
Přijímací techniky / zástupce vedoucího
InternetJobs Milovice, Boemia Centrale, Repubblica Ceca 16 Giorni Fa

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: Kč per accordo - Al mese
Vacanza dal campo: Centri di servizio
per specialisti: Manutenzione generale
Pubblicato: 2024-06-11
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Università
Esperienza minima: 1 anno
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto europeo
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2024-06-11
Arresto Publishing: 2024-12-11
Posti liberi: 1
Numero di visualizzazioni: 78
Passi successivi: inviamo curriculum

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Descrizione

Náplň práce: - příjem zemědělských a stavebních strojů do opravy a předání po opravě - komunikace se zákazníky a odborná pomoc při řešení jejich požadavků - kompetentně zastoupit vedoucího střediska v případě nepřítomnosti, společně motivovat tým - rozdělování práce mechanikům a kontrola jejich práce - vyhledávání dílů v katalogu následně jejich objednávání, naskladnění, vyskladnění, upisování do zakázek - zpracování zakázek, nabídek Požadujeme: - silný základ práce s počítačem - administrativa zabere hodně času - prozákaznický přístup - chováme se k zákazníkům slušně a zdvořile, a to za všech okolností - pracovní zkušenost v oboru zemědělské nebo stavební techniky - budeme rádi, když svou odbornost doložíte středoškolským vzděláním nebo výučním listem v technickém oboru, nicméně praktické zkušenosti mají přednost - pasivní znalost angličtiny nebo němčiny - například kvůli porozumění servisním materiálům - řidičský průkaz skupiny B (T nebo C výhodou) Nabízíme: - přátelský kolektiv a atmosféru rodinného podniku - zajímavé finanční ohodnocení vč. prémií za dobře odvedenou práci - moderní zázemí (servisní vůz a dílna vybavené špičkovým nářadím) - pracovní oblečení i bezpečnostní vybavení - osobní potřeby zaměstnanců řešíme individuální pomocí - příspěvek na stravování - pracujeme v jednosměnném provozu od pondělí do pátku, výjimečně o víkendech - přesčasy proplácíme - služební telefon využijete i pro soukromé účely - firemní akce pro zaměstnance - 25 dní dovolené Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - Pá od 7:00 - 15:30 hod.

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora