Informazioni sul lavoro
pomocnik szklarza montażysty Nuovo
InternetJobs Kraśnik, Voivodato di Lublino, Polonia 5 Giorni Fa

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: zł 5000 - Al mese
Vacanza dal campo: Lavoratori generali
per specialisti: Operai
Pubblicato: 2024-06-15
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Scuola superiore
Esperienza minima: Meno di 1 anno
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2024-06-15
Arresto Publishing: 2024-11-15
Posti liberi: 1
Numero di visualizzazioni: 311
Passi successivi: Chiamami

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Paese: Polonia
Descrizione

Firma Szkiełko w Kraśniku poszukuje pracownika na stanowisko

pomocnik szklarza montażysty.

Oferujemy:

-pracę jednozmianową 8-16 w firmie o ugruntowanej pozycji -na rynku od 25 lat,

-atrakcyjne wynagrodzenie 20-25zł na rękę w zależności od umiejętności

-umowę o pracę pół etatu podstawę plus premie za szybką efektywną pracę oraz samodzielność,

brak reklamacji,

-możliwość rozwoju,

-zapewniamy fajną atmosferę oraz kawę i herbatę.

Zakres obowiązków:

-obsługa maszyn szklarskich/szlifowanie, wiercenie / -cięcie szkła i luster/analiza tafli jak najmniejszy odpad/

-mycie i pakowanie, załadunek ,rozładunek

-montaż gotowych elementów u klienta/kabiny,

panele szklane, lustra, balustrady/

-dbanie o stanowisko pracy i narzędzia.

Wymagania:

-doświadczenie w pracy przy szkle minimum rok lub szkolenie - umowa szkoleniowa

-sumienność

-atrakcyjne wynagrodzenie 20-25 zł na rękę w zależności od umiejętności

-umowę o pracę podstawę plus premie za szybką efektywną pracę oraz samodzielnosć, brak reklamacji,

-możliwość rozwoju, -zapewniamy fajną atmosferę oraz kawę i herbatę.

-obsługa maszyn szklarskich

-cięcie szkła i luster/analiza tafli jak najmniejszy odpad/

-mycie i pakowanie,załadunek ,rozładunek

-montaż gotowych elementów u klienta/kabiny, panele szklane,lustra,balustrady/

Wymagania:

-doświadczenie

-sumienność

-odpowiedzialność

-prawo jazdy

-umiejętność czytania rys. technicznego

-gotowość do nadgodzin max do 2-3 godzin przy pracy w terenie, przeważnie praca system 8 godzin.

-gotowość pracownika do pracy bez używek tolerujemy palenie tytoniu, (przeprowadzamy niezapowiedziane kontrole trzeźwości na budowie i zakładzie).

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora