Informazioni sul lavoro
Kucharz kuchni streetfood Nuovo

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: zł 5000 - Al mese
Vacanza dal campo: Cuochi
per specialisti: Cafe e Bistro
Pubblicato: 2024-09-20
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Collegio
Esperienza minima: 1 anno
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2024-09-20
Arresto Publishing: 2025-03-20
Posti liberi: 1
Numero di visualizzazioni: 39
Passi successivi: Chiamami

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Descrizione

Kochasz street food i chcesz pracować w ciekawym gastropubie bazującym na wysokiej jakości produkcie? Dołącz do nas! Śródmieście Pub to miejsce specjalizujące się w burgerach, wrapach, kfriesach oraz najnowszych trendach kulinarnych. Nasz lokal szybko się rozwija, dlatego szukamy osoby, która na stałe zasili nasze szeregi!

Twój zakres obowiązków:

- sporządzanie dań na podstawie naszych autorskich receptur

-utrzymywanie miejsca pracy w czystość podczas i zakończeniu zmiany

-stosowanie się do zasad i reguł panujących w miejscu pracy

- zapewnienie wysokiego standardu wydawanych potraw

-organizacja stanowiska pracy

(tj. Przyjmowanie dostaw/ Zamówienia produktow/kontrola jakości produktu/ przygotowanie sekcji)

Nasze oczekiwania względem Ciebie:

- pozytywne nastawienie do pracy oraz dyspozycyjność

- min pół roku doświadczenia w pracy na kuchni

- predyspozycje do pracy z klientem oraz dostawcami

- zaangażowanie w pracy

- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- profesjonalne przeszkolenie

- samodzielność w działaniu

- umowę o pracę

- ścieżkę rozwoju w Firmie posiadającej kilka formatów gastronomicznych

- pracę na najwyższej jakości produktach

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora