Informazioni sul lavoro
Mechanik pojazdów ciężarowych Nuovo

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: zł per accordo - Al mese
Vacanza dal campo: Affari automobilistici
per specialisti: Automechanic
Pubblicato: 2024-10-02
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Collegio
Esperienza minima: 2 anni
Genere: Non importa
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2024-10-02
Arresto Publishing: 2025-04-02
Posti liberi: 1
Numero di visualizzazioni: 53
Passi successivi: Chiamami

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Descrizione

Firma Jan Zaręba sp. z o.o. istnieje od 1982 roku. Od samego początku swojej działalności firma specjalizuje się w wykonywaniu napraw pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep, ze szczególnym uwzględnieniem napraw i przygotowania do odbioru przez Transportowy Dozór Techniczny cystern do transportu towarów niebezpiecznych wg ADR. Ponadto wykonujemy badania, naprawy i modernizacje urządzeń do podawania pod ciśnieniem płynnej mieszanki betonowej zamontowanych na pojazdach samochodowych.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Mechanik pojazdów ciężarowych

Miejsce pracy: Murowana Goślina ok. 700 m od stacji kolejowej PKP

Region: okolice Poznania

Opis stanowiska:

Dokonywanie napraw mechanicznych pojazdów ciężarowych

Wykonywanie diagnostyki komputerowej pojazdów ciężarowych

Wykonywanie czynności przeglądowych, naprawczych oraz diagnostyka usterek układów mechanicznych

Dbanie o jakość realizowanych usług serwisowych

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe lub średnie z zakresu mechaniki samochodowej

Doświadczenie na stanowisku mechanika

Ze znajomością specyfiki napraw pojazdów marki JELCZ

Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

Stałą i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i stale rozwijającej się

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (stała pensja + premia)

Stałość w terminach wypłat wynagrodzeń

Stały rozwój zawodowy

Regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Ubezpieczenie grupowe

Pracę w systemie jednozmianowym

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora