Informazioni sul lavoro
Operator nowego węzła betoniarskiego Nuovo

Vista generale
Tipo di occupazione: Tempo pieno
Durata:
Gamma salariale: zł per accordo - Al mese
Vacanza dal campo: Operatori
per specialisti: Operatori di macchine
Pubblicato: 2024-10-04
Cap:
Requisiti
Istruzione minima: Scuola superiore
Esperienza minima: 2 anni
Genere: Maschio
Età: Da - A
Visto di lavoro: Passaporto biometrico
Stato lavoro
Inizio Publishing: 2024-10-04
Arresto Publishing: 2025-04-04
Posti liberi: 1
Numero di visualizzazioni: 48
Passi successivi: Chiamami

Contatti il datore di lavoro è disponibile solo per gli utenti autorizzati: Accedi & Registrazione

Paese: Polonia
Descrizione

Firma ANDRO poszukuję operatora do nowego węzła betoniarskiego w Brzezinach

Zakres obowiązków

zajmowanie się produkcją betonu zgodnie z panującymi normami

kontrolowanie jakości mieszanki betonowej

koordynowanie dostaw betonu oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji

zapewnienie odpowiedniej ilości surowców do produkcji

współpraca z działem technologicznym, laboratorium

dbanie o stan techniczny węzła betoniarskiego – wykonywanie bieżącej konserwacji

dbanie o powierzony sprzęt

utrzymywanie porządku na miejscu pracy

dbanie o właściwe relacje z klientami

dbanie o wizerunek firmy i właściwą jakość wykonywanych usług

Nasze wymagania

co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku Operator węzła betoniarskiego

samodzielność, odpowiedzialność i skrupulatność w realizacji zadań

umiejętność pracy w zespole

dyspozycyjność, zaangażowanie, uczciwość

umiejętności pracy pod presją czasu, efektywnej organizacji czasu pracy, dokładności, terminowości oraz odpowiedzialności

oferujemy

praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

umowa o pracę na pełny etat

niezbędne narzędzia do pracy

ubezpieczenie grupowe

praca stacjonarna

Wynagrodzenie ustalane osobiście

Lavoro per città Ordina per

Lavoro per regione Ordina per

Offerte di lavoro per Specialità
Applica ora