Informații despre loc de muncă
Operator productie
SC Public Euroconsulting SRL Oradea, Bihor, România 51 zile În urmă

Prezentare generală
Tipul de ocupare: Ocuparea completa
Durata muncii:
Salariu: $ prin acord - Pe luna
Postul vacant din domeniu: Operatori
pentru specialiști:
Postat: 2024-03-14
Cod postal: Oradea
Cerinţe
Minim Educatie: Fără educație
Experiența minima: Mai puțin de 1 an
Gen: Masculin
Vârsta: de la 18 ani - până la 50 ani
Viză de lucru:
Stare de loc de munca
Începutul publicării: 2023-09-10
Sfârșitul publicării: 2024-02-10
Locuri libere: 2
Numărul de vizionări: 1032
Pașii următori: Trimiteți-mi CV-ul dvs

Contacte angajatorului sunt disponibili numai pentru utilizatorii autorizați: Logare & Inregistrare

Țara: România
Regiunea: Bihor
Descriere

Responsabilitatile postului:

- pregătește componentele (materii prime) conform comenzilor de producție;

- alimentează liniile de producție cu componente (materii prime) conform planului;

- foloseste sistemul SAP pentru miscarea marfurilor si scannerul;

- asigură mișcarea stocurilor, scanarea containerelor cu componente

- operarează schimbările de model

- foloseste calculatorul;

- incarca, descarca marfurile si le manipuleaza in magazine si productie respectand regulile interne;

- manipuleaza si aseaza produsele in locatiile de stocare destinate: manual, cu ajutorul transpaletului si a tagerului electric;

- colecteaza si manipuleaza deseurile produse;

- participa la inventarierea marfurilor de gestiune;

- respecta sarcinile primite de la superiori.

Aptitudini necesare ocuparii postului:

- Promptitudine, agilitate, flexibilitate;

- Seriozitate, responsabilitate si implicare;

- Dornic sa munceasca in echipa.

Cerinte necesare ocuparii postului:

- Studii medii;

- Cunostinte de lucru pe calculator si in sisteme de tip ERP;

- Responsabilitate si eficienta in procesul de productie;

- Capacitate de a ridica pana la 15 kg;

- Constituie avantaj cunoasterea programului SAP;

Se ofera:

Salar de incadrare 3600 lei brut;

Transport asigurat;

Bonuri de masa in valoare de 20RON/zi;

Bonus de performanta 350 lei brut/luna;

Bonus de prezenta 120 lei brut/luna;

Decontare transport;

Asigurare medicala privata dupa 6 luni vechime;

Contract incheiat pe perioada nedeterminata, conform legii;

Echipa amabila si corecta.

Contact de luni pana vineri, intre orele 9.00 si 17.00 la telefon: 0728.572.880 sau

e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Locuri de muncă după oraș Sorteaza dupa

Locuri de muncă după regiune Sorteaza dupa

Locuri de munca pe specialitate
Contabilitate, Finanțe și Audit (148)Activități administrative (152)Agenți, curierii (79)Agricultură (70)Arhitectura (16)Auto, transport, camioane (323)Bănci, burse, societății de investiții (12)Îngrijire de pensionare (291)Servicii de curățare (557)Calculator, programare (38)Construcția și renovarea de apartamente (715)Consultanță (15)Bucătari (373)Cultura (1)Designul (36)Conducătorii auto (438)Energie, electricieni (217)Inginerie (56)Mobilier, montaj, reparare (50)Guvernante și gradinari (31)Frizeri și artiști de machiaj (82)Ospitalitate (116)Servicii comunale (23)Resurse Umane (24)Asigurare (7)Inform tehnologii bazate pe Internet (29)Jurisprudență (14)Meseriași (261)Ameliorare (30)Logistica (61)întreţinere a clădirilor (15)Managementul (120)Media: presa, radio, TV (1)Medicină și Farmaceutică (253)Diverse (151)Educație, îngrijirea de copii, babysitting (97)Muncă pe un timp (6)Operatori (168)Pictorii (2)Poliția, armată (3)Tipărire (8)Publicitate, Marketing, PR (35)Alimentare (16)Producere (597)Protecție (20)Servicii publice (0)Editori (0)Imobiliare (38)Reparare de echipament (11)Restaurante (374)Comerţul cu amănuntul (304)Știință și Educație (23)Secretariat (26)Siguranță (9)Centre de servicii (70)Industria de Divertisment (29)Cântăreți, muzicieni și artiști (1)SPA, saloane de înfrumusețare (179)Cultură fizică și sport (11)Depozitare (359)Lucru pentru studenti (4)Croitori și cusătorese (68)Profesori, educatori (25)Tehnicieni (273)Telecomunicații (33)Tururi şi excursii (12)Comerț cu ridicata și de vânzări (53)Traducători, lingviști (7)Munca la domiciliu (143)
Aplica acum