Informații despre loc de muncă
Assistent-accountant Nou!
InternetJobs Someren, Brabantul de Nord, Țările de Jos 2 zile În urmă

Prezentare generală
Tipul de ocupare: Ocuparea completa
Durata muncii:
Salariu: $ prin acord - Pe luna
Postul vacant din domeniu: Activități administrative
pentru specialiști: Secretari
Postat: 2024-07-05
Cod postal:
Cerinţe
Minim Educatie: Universitatea
Experiența minima: 1 an
Gen: Nu conteaza
Vârsta: de la - până la
Viză de lucru: Pașaportul UE
Stare de loc de munca
Începutul publicării: 2024-07-05
Sfârșitul publicării: 2025-01-05
Locuri libere: 1
Numărul de vizionări: 41
Pașii următori: Trimiteți-mi CV-ul dvs

Contacte angajatorului sunt disponibili numai pentru utilizatorii autorizați: Logare & Inregistrare

Descriere

Functieomschrijving

Ben je een ervaren assistent-accountant die liever ondernemers helpt bij hun beslissingen dan focust op uren schrijven? Dan ben je aan het goede adres! In Eindhoven zijn we namelijk op zoek naar een assistent-accountant voor de samenstelpraktijk. Je werkt in een innovatieve en open sfeer en richt je op automatisering en advisering.

wat bieden wij jou
een goed salaris tussen de €3800,- en €4800,-
32 - 40 uur per week
direct in dienst bij de opdrachtgever!
hybride werken mogelijk
groei en innovatie
goede werk-privébalans
wie ben jij
Net als al je toekomstige collega's ben je vriendelijk, hulpvaardig, leergierig, innovatief een fan van mkb-ondernemers en gericht op samenwerken en kennisdelen. Je bent niet gefocust op het schrijven van uren, maar op het verhogen van de automatisering van de administratie samen met je klanten.

je hebt een afgeronde hbo-opleiding in de richting van accountancy, finance of bedrijfsadministratie;
je hebt minimaal vier jaar ervaring met het opstellen van jaarrekeningen en aangiftes;
je bent handig met IT en focus op automatisering;
Ervaring met Exact Online en Yuki is een pré.
wat ga je doen
Als assistent-accountant in de samenstelpraktijk ondersteun je ondernemers bij hun financiële administratie en geef je waardevol advies. Je werkt nauw samen met het team om processen te optimaliseren en zorgt voor nauwkeurige rapportages.

samenstellen van jaarrekeningen en financiële rapportages;
adviseren van mkb-ondernemers op financieel gebied;
beheren en optimaliseren van boekhoudprocessen;
automatiseren van administratieve processen;
ondersteunen van collega’s en delen van kennis.
waar ga je werken
Je gaat werken bij een innovatief accountantskantoor zonder traditionele hiërarchie. Het kantoor richt zich op het ondersteunen van ondernemers door middel van automatisering en advisering. In een open en collegiale sfeer werk je samen met een team van enthousiaste professionals. Bovendien heb je volop mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling!

Locuri de muncă după oraș Sorteaza dupa

Locuri de muncă după regiune Sorteaza dupa

Locuri de munca pe specialitate
Contabilitate, Finanțe și Audit (146)Activități administrative (141)Agenți, curierii (72)Agricultură (73)Arhitectura (17)Auto, transport, camioane (330)Bănci, burse, societății de investiții (8)Îngrijire de pensionare (283)Servicii de curățare (555)Calculator, programare (21)Construcția și renovarea de apartamente (798)Consultanță (8)Bucătari (390)Cultura (1)Designul (31)Conducătorii auto (401)Energie, electricieni (195)Inginerie (57)Mobilier, montaj, reparare (41)Guvernante și gradinari (43)Frizeri și artiști de machiaj (74)Ospitalitate (144)Servicii comunale (14)Resurse Umane (13)Asigurare (7)Inform tehnologii bazate pe Internet (22)Jurisprudență (12)Meseriași (278)Ameliorare (37)Logistica (64)întreţinere a clădirilor (9)Managementul (72)Media: presa, radio, TV (1)Medicină și Farmaceutică (233)Diverse (148)Educație, îngrijirea de copii, babysitting (91)Muncă pe un timp (2)Operatori (170)Pictorii (2)Poliția, armată (0)Tipărire (8)Publicitate, Marketing, PR (30)Alimentare (9)Producere (600)Protecție (11)Servicii publice (0)Editori (0)Imobiliare (38)Reparare de echipament (9)Restaurante (345)Comerţul cu amănuntul (259)Știință și Educație (15)Secretariat (15)Siguranță (5)Centre de servicii (84)Industria de Divertisment (28)Cântăreți, muzicieni și artiști (2)SPA, saloane de înfrumusețare (184)Cultură fizică și sport (9)Depozitare (354)Lucru pentru studenti (4)Croitori și cusătorese (60)Profesori, educatori (10)Tehnicieni (290)Telecomunicații (32)Tururi şi excursii (10)Comerț cu ridicata și de vânzări (46)Traducători, lingviști (6)Munca la domiciliu (127)
Aplica acum