Informații despre loc de muncă
Predavač – pokladník (m/ž)
InternetJobs Šahy, Regiunea Nitra, Slovacia 146 zile În urmă

Prezentare generală
Tipul de ocupare: Ocuparea completa
Durata muncii:
Salariu: € prin acord - Pe luna
Postul vacant din domeniu: Comerţul cu amănuntul
Postat: 2023-12-10
Cod postal:
Cerinţe
Minim Educatie: Liceu
Experiența minima: Mai puțin de 1 an
Gen: Nu conteaza
Vârsta: de la - până la
Viză de lucru: Pașaport biometric
Stare de loc de munca
Începutul publicării: 2023-12-10
Sfârșitul publicării: 2024-06-10
Locuri libere: 2
Numărul de vizionări: 242
Pașii următori: Un apel

Contacte angajatorului sunt disponibili numai pentru utilizatorii autorizați: Logare & Inregistrare

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Țara: Slovacia
Regiunea: Regiunea Nitra
Descriere

Nástupná mesačná mzda pri úväzku 38,75 hod./týž.: 980 €
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 35 hod./týž.: 885 €
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 30 hod./týž.: 759 €
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 25 hod./týž.: 632 €
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 20 hod./týž.: 506 €
Samozrejmosťou ku mzde sú všetky zákonné príplatky.

Zmluvne zakotvené zvýšenie mzdy prvé tri roky.
Tvoja pracovná náplň:
Na tejto pozícii si udržíš ideálny balans – časť dňa stráviš za pokladnicou, tú druhú zas „na nohách“ v predajni.
Pre našich zákazníkov budeš stelesňovať Lidl a mať vplyv na ich celkovú spokojnosť.
Preto sa budeš snažiť, aby bola naša predajňa krásna a čistá, aby sa zákazníci cítili počas nákupu čo najpríjemnejšie.
Zabezpečíš, že nájdu v predajni vždy čerstvé produkty v dostatočnom množstve.
Svojmu tímu pomôžeš všade, kde ťa budú potrebovať – v predajni aj v sklade danej predajne.
Budeš mať na starosti personálnu prácu pri dlhodobom zapracovaní zamestnancov z iných Lidl krajín.
Tvoj profil:
Ak máš skúsenosti z práce v obchode je to super, no nie je to podmienkou.
Máš výučný list alebo stredoškolské vzdelanie.
Budeš pracovať s ľuďmi a pre ľudí. Nemal by ti preto chýbať tímový duch, priateľskosť a spoľahlivosť.
Si flexibilný a nebojíš sa na sebe pracovať.
Nebojíš sa fyzickej práce a práce cez víkendy.
Naše benefity:
Lidl je stabilný zamestnávateľ
výplata na účte vždy do 15. dňa v mesiaci,
pracovný pomer na dobu neurčitú,
náhrada nadčasov.

Lidl ti prispeje
každoročný príspevok do 3. piliera vo výške až 200 EUR,
odmena za odporučenie nového zamestnanca až do výšky 600 eur,
príspevok na stravovanie a zabezpečený pitný režim na pracovisku,
zvýhodnené čistenie odevov.

Lidl je tu pre teba a tvojich blízkych
za vernosť dovolenka navyše,
ocenenie pracovných jubileí,
balíček pre budúcich rodičov, školský balíček, deň plateného voľna v deň nástupu prváčikov do školy.

Lidl ti dá viac
benefity podľa výberu v hodnote až 250€ ročne (poukážky na nákup v Lidli, do lekárne, kníhkupectva, karta Multisport a mnohé iné),
zdravotné prehliadky, dentálny balíček či psychológ a psychoterapeut vo fonde lekárov,
darček k narodeninám či Vianociam a zľavy u obchodných partnerov,
dostatočné zapracovanie a (ne)formálne vzdelávanie počas celého roka.

Lidl drží spolu
letné grilovačky a vianočné posedenie,
športové podujatia pre zamestnancov,
tímové spoločensky zodpovedné aktivity,
zamestnanecká aplikácia s čerstvými informáciami a pravidelnými súťažami.
Benefitov máme toľko, že sa sem nezmestia. Dočítaj sa o nich viac na www.lidl.sk – sekcia kariéra

Locuri de muncă după oraș Sorteaza dupa

Locuri de muncă după regiune Sorteaza dupa

Locuri de munca pe specialitate
Contabilitate, Finanțe și Audit (148)Activități administrative (151)Agenți, curierii (79)Agricultură (70)Arhitectura (16)Auto, transport, camioane (323)Bănci, burse, societății de investiții (12)Îngrijire de pensionare (289)Servicii de curățare (556)Calculator, programare (37)Construcția și renovarea de apartamente (707)Consultanță (15)Bucătari (369)Cultura (1)Designul (36)Conducătorii auto (437)Energie, electricieni (214)Inginerie (56)Mobilier, montaj, reparare (50)Guvernante și gradinari (31)Frizeri și artiști de machiaj (82)Ospitalitate (116)Servicii comunale (23)Resurse Umane (24)Asigurare (7)Inform tehnologii bazate pe Internet (29)Jurisprudență (14)Meseriași (260)Ameliorare (30)Logistica (61)întreţinere a clădirilor (15)Managementul (119)Media: presa, radio, TV (1)Medicină și Farmaceutică (253)Diverse (149)Educație, îngrijirea de copii, babysitting (96)Muncă pe un timp (6)Operatori (168)Pictorii (2)Poliția, armată (3)Tipărire (8)Publicitate, Marketing, PR (34)Alimentare (16)Producere (593)Protecție (20)Servicii publice (0)Editori (0)Imobiliare (38)Reparare de echipament (11)Restaurante (374)Comerţul cu amănuntul (304)Știință și Educație (23)Secretariat (26)Siguranță (9)Centre de servicii (70)Industria de Divertisment (29)Cântăreți, muzicieni și artiști (1)SPA, saloane de înfrumusețare (178)Cultură fizică și sport (11)Depozitare (358)Lucru pentru studenti (4)Croitori și cusătorese (68)Profesori, educatori (25)Tehnicieni (271)Telecomunicații (33)Tururi şi excursii (12)Comerț cu ridicata și de vânzări (53)Traducători, lingviști (7)Munca la domiciliu (142)
Aplica acum