Informații despre loc de muncă
Pracownik ds. gospodarki magazynowej
InternetJobs Puławy, Voievodatul Lublin, Polonia 99 zile În urmă

Prezentare generală
Tipul de ocupare: Ocuparea completa
Durata muncii:
Salariu: zł prin acord - Pe luna
Postul vacant din domeniu: Depozitare
pentru specialiști: Acceptarea livrării
Postat: 2024-01-24
Cod postal:
Cerinţe
Minim Educatie: Liceu
Experiența minima: Fără experiență
Gen: Nu conteaza
Vârsta: de la - până la
Viză de lucru: Pașaport biometric
Stare de loc de munca
Începutul publicării: 2024-01-24
Sfârșitul publicării: 2024-07-24
Locuri libere: 3
Numărul de vizionări: 232
Pașii următori: Un apel

Contacte angajatorului sunt disponibili numai pentru utilizatorii autorizați: Logare & Inregistrare

Țara: Polonia
Regiunea: Voievodatul Lublin
Descriere

Grupa ITURRI koncentruje się na pomocy klientom w zakresie bezpieczeństwa i ochrony osób, procesów, towarów i środowiska, dostarczając rozwiązania „szyte na miarę”, innowacyjne i trwałe.

Grupa wyróżnia się zdolnością świadczenia usług „szytych na miarę”, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientami oraz wszechstronnej wiedzy zdobytej dzięki doświadczeniu pracowników na całym świecie, szerokiej ofercie produktowej i wielosektorowości. Jesteśmy obecni na rynku od ponad siedemdziesięciu lat, jako lider w globalnej dystrybucji profesjonalnych Środków Ochrony Pracy oraz usług i wartości dodanych w tym zakresie.

Dla naszego NOWEGO magazynu konsygnacyjnego zlokalizowanego w Puławach poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik ds. gospodarki magazynowej.

Zakres obowiązków:

monitorowanie stanów magazynowych

obsługa klienta

obsługa wewnętrznego systemu informatycznego

obsługa przyjęć i wydań towarów

rozwiazywanie bieżących problemów sprzętowych u Klienta

oraz realizacja innych zadań wynikających z zajmowanego stanowiska

Wymagania:

co najmniej 2 letnie doświadczenia zawodowego związane z pracą na magazynie (mile widziane)

otwartość i nastawienie na współpracę

znajomości obsługi pakietu Office (Excel)

znajomości ogólnych procedur i obiegu dokumentów magazynowych

nastawienia na wysoką jakość pracy

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełen etat

praca od poniedziałku do piątku

dobrą atmosferę pracy, wsparcie i profesjonalne szkolenie z zakresu wykonywanych zadań

prywatne ubezpieczenie na zdrowie ENEL-MED oraz ubezpieczenie na życie

bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Locuri de muncă după oraș Sorteaza dupa

Locuri de muncă după regiune Sorteaza dupa

Locuri de munca pe specialitate
Contabilitate, Finanțe și Audit (149)Activități administrative (156)Agenți, curierii (79)Agricultură (71)Arhitectura (16)Auto, transport, camioane (325)Bănci, burse, societății de investiții (12)Îngrijire de pensionare (296)Servicii de curățare (568)Calculator, programare (38)Construcția și renovarea de apartamente (732)Consultanță (16)Bucătari (374)Cultura (1)Designul (36)Conducătorii auto (445)Energie, electricieni (217)Inginerie (56)Mobilier, montaj, reparare (50)Guvernante și gradinari (30)Frizeri și artiști de machiaj (85)Ospitalitate (114)Servicii comunale (24)Resurse Umane (24)Asigurare (7)Inform tehnologii bazate pe Internet (31)Jurisprudență (14)Meseriași (267)Ameliorare (31)Logistica (62)întreţinere a clădirilor (15)Managementul (120)Media: presa, radio, TV (1)Medicină și Farmaceutică (256)Diverse (155)Educație, îngrijirea de copii, babysitting (100)Muncă pe un timp (6)Operatori (174)Pictorii (2)Poliția, armată (3)Tipărire (8)Publicitate, Marketing, PR (35)Alimentare (16)Producere (612)Protecție (22)Servicii publice (0)Editori (0)Imobiliare (40)Reparare de echipament (11)Restaurante (377)Comerţul cu amănuntul (308)Știință și Educație (25)Secretariat (26)Siguranță (9)Centre de servicii (72)Industria de Divertisment (29)Cântăreți, muzicieni și artiști (1)SPA, saloane de înfrumusețare (186)Cultură fizică și sport (12)Depozitare (366)Lucru pentru studenti (4)Croitori și cusătorese (72)Profesori, educatori (25)Tehnicieni (273)Telecomunicații (32)Tururi şi excursii (12)Comerț cu ridicata și de vânzări (54)Traducători, lingviști (7)Munca la domiciliu (146)
Aplica acum