Informații despre loc de muncă
Monteur EMRA
InternetJobs Dinteloord, Brabantul de Nord, Țările de Jos 55 zile În urmă

Prezentare generală
Tipul de ocupare: Ocuparea completa
Durata muncii:
Salariu: € prin acord - Pe luna
Postul vacant din domeniu: Tehnicieni
pentru specialiști: Tehnicieni electrici
Postat: 2024-03-07
Cod postal:
Cerinţe
Minim Educatie: Colegiu
Experiența minima: 1 an
Gen: Nu conteaza
Vârsta: de la - până la
Viză de lucru: Pașaportul UE
Stare de loc de munca
Începutul publicării: 2024-03-07
Sfârșitul publicării: 2024-08-07
Locuri libere: 1
Numărul de vizionări: 163
Pașii următori: Trimiteți-mi CV-ul dvs

Contacte angajatorului sunt disponibili numai pentru utilizatorii autorizați: Logare & Inregistrare

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Descriere

Functieomschrijving
Ben jij een iemand die altijd opzoek is naar verbetering? Dan ben jij de persoon die we zoeken! Binnen de locatie Dinteloord zijn wij op zoek naar een: (Storings)Monteur EMRA Jaarbedrijf

Wat ga je doen?

In het Jaarbedrijf wordt de opslag en uitslag van suiker verzorgd. Je hebt hier te maken met transportsystemen, zeefinstallaties en verpakkingsmachines. Het is aan jou de taak om te zorgen dat alle EMRA (Elektra, Meet en Regeltechniek en Automatisering) van deze installaties op orde is en blijft volgens het opgestelde onderhoudsplan. In geval van een storing aan de installatie wordt er van jou verwacht dat je op zorgvuldige wijze deze storing verhelpt. Daarnaast ben je continu op zoek naar mogelijkheden om de installatie te verbeteren. Uiteraard zijn er ook de bijbehorende administratieve taken die uitgevoerd moeten worden. Het is belangrijk dat je veilig, zorgvuldig en netjes werkt om de voedselveiligheid niet in gevaar te brengen.

In het dagelijkse werk zal je veel samenwerken met de Procesoperators en WTB-monteurs. Je wordt aangestuurd door de Teamleider EMRA.

Werktijden: In deze functie ben je jaarrond werkzaam in dagdienst. Daarnaast ben je ca. 3 keer geconsigneerd per jaar a 1 week per keer.

Locuri de muncă după oraș Sorteaza dupa

Locuri de muncă după regiune Sorteaza dupa

Locuri de munca pe specialitate
Contabilitate, Finanțe și Audit (148)Activități administrative (155)Agenți, curierii (79)Agricultură (70)Arhitectura (15)Auto, transport, camioane (324)Bănci, burse, societății de investiții (12)Îngrijire de pensionare (294)Servicii de curățare (565)Calculator, programare (38)Construcția și renovarea de apartamente (729)Consultanță (16)Bucătari (373)Cultura (1)Designul (36)Conducătorii auto (444)Energie, electricieni (214)Inginerie (56)Mobilier, montaj, reparare (49)Guvernante și gradinari (30)Frizeri și artiști de machiaj (85)Ospitalitate (114)Servicii comunale (24)Resurse Umane (24)Asigurare (7)Inform tehnologii bazate pe Internet (31)Jurisprudență (14)Meseriași (266)Ameliorare (31)Logistica (62)întreţinere a clădirilor (15)Managementul (119)Media: presa, radio, TV (1)Medicină și Farmaceutică (255)Diverse (155)Educație, îngrijirea de copii, babysitting (99)Muncă pe un timp (6)Operatori (174)Pictorii (2)Poliția, armată (3)Tipărire (8)Publicitate, Marketing, PR (34)Alimentare (16)Producere (610)Protecție (22)Servicii publice (0)Editori (0)Imobiliare (40)Reparare de echipament (11)Restaurante (376)Comerţul cu amănuntul (305)Știință și Educație (25)Secretariat (26)Siguranță (9)Centre de servicii (72)Industria de Divertisment (29)Cântăreți, muzicieni și artiști (1)SPA, saloane de înfrumusețare (185)Cultură fizică și sport (11)Depozitare (365)Lucru pentru studenti (4)Croitori și cusătorese (71)Profesori, educatori (25)Tehnicieni (270)Telecomunicații (32)Tururi şi excursii (12)Comerț cu ridicata și de vânzări (54)Traducători, lingviști (7)Munca la domiciliu (146)
Aplica acum