Informații despre loc de muncă
Kuchár v Hoteli Zochova chata****
InternetJobs Modra, Regiunea Bratislava, Slovacia 36 zile În urmă

Prezentare generală
Tipul de ocupare: Ocuparea completa
Durata muncii:
Salariu: € prin acord - pe oră
Postul vacant din domeniu: Bucătari
pentru specialiști: Restaurante
Postat: 2024-03-25
Cod postal:
Cerinţe
Minim Educatie: Colegiu
Experiența minima: 3 ani
Gen: Nu conteaza
Vârsta: de la - până la
Viză de lucru: Pașaport biometric
Stare de loc de munca
Începutul publicării: 2024-03-25
Sfârșitul publicării: 2024-09-25
Locuri libere: 1
Numărul de vizionări: 117
Pașii următori: Trimiteți-mi CV-ul dvs

Contacte angajatorului sunt disponibili numai pentru utilizatorii autorizați: Logare & Inregistrare

Țara: Slovacia
Descriere

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- príprava jedál pre hotelových hostí podľa štandardov hotela
- príprava studenej / teplej kuchyne
- úprava pokrmov pred priamym podávaním
- práca je na 12hod. pracovné smeny, krátky - dlhý týždeň
- práca v príjemnom prostredí horského hotela
- dodržiavanie predpísaných hotelových a hygienických štandardov
- Voľno počas Vianočných sviatkov
- práca v horskom prostredí 4* hotela
- kariérny rast
- výborný kolektív
- dlhodobá pracovná perspektíva
- možnosť pracovného rastu
- bezplatný vstup do Wellness & Spa centra
- bezplatný pobyt na jednu noc pre 2 osoby s raňajkami a neobmedzeným vstupom do Wellness & Spa / 1x do roka
- neobmedzený vstup do Fitnes centra
- zľava 50% na vstup do Wellness & Spa centra pre rodinných príslušníkov s možnosťou zakúpenia vstupu vo forme darčekového poukazu
- zľava 35% na ubytovanie pre rodinných príslušníkov s možnosťou -zakúpenia pobytu vo forme darčekového poukazu
- letný teambuilding
- Vianočný večierok
- preplatené náklady na ošatenie
- zamestnanecká strava

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
31.3.2024 (ostáva ešte 6 dní)
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
Počet rokov praxe
3
skúsenosti s prácou v kuchyni sú podmienkou
samostatnosť
zodpovednosť
zmysel pre poriadok a precíznosť

Wellness & Spa Hotel Zochova chata****, ktorý je umiestnený v nádhernom prostredí Malých Karpát neďaleko Modry v lokalite Piesok, len 34 km od Bratislavy. Okrem komfortného ubytovania v 64 izbách, Hotel Zochova chata**** poskytuje konferenčné a stravovacie služby pre väčšie i menšie skupiny. Súčasťou hotela je i exkluzívne Wellness & Spa centrum, reštaurácia s letnou terasou, trávnatý areál na usporadúvanie exteriérových podujatí a štýlová Furmanská krčma. Viac informácií nájdete na www.hotelzochovachata.sk.
Počet zamestnancov
50-99 zamestnancov

Locuri de muncă după oraș Sorteaza dupa

Locuri de muncă după regiune Sorteaza dupa

Locuri de munca pe specialitate
Contabilitate, Finanțe și Audit (148)Activități administrative (159)Agenți, curierii (80)Agricultură (70)Arhitectura (15)Auto, transport, camioane (324)Bănci, burse, societății de investiții (12)Îngrijire de pensionare (295)Servicii de curățare (566)Calculator, programare (39)Construcția și renovarea de apartamente (733)Consultanță (16)Bucătari (376)Cultura (1)Designul (38)Conducătorii auto (447)Energie, electricieni (217)Inginerie (56)Mobilier, montaj, reparare (51)Guvernante și gradinari (30)Frizeri și artiști de machiaj (85)Ospitalitate (115)Servicii comunale (26)Resurse Umane (25)Asigurare (7)Inform tehnologii bazate pe Internet (31)Jurisprudență (13)Meseriași (268)Ameliorare (31)Logistica (61)întreţinere a clădirilor (15)Managementul (119)Media: presa, radio, TV (1)Medicină și Farmaceutică (254)Diverse (157)Educație, îngrijirea de copii, babysitting (97)Muncă pe un timp (6)Operatori (172)Pictorii (2)Poliția, armată (3)Tipărire (8)Publicitate, Marketing, PR (34)Alimentare (16)Producere (609)Protecție (22)Servicii publice (0)Editori (0)Imobiliare (40)Reparare de echipament (11)Restaurante (376)Comerţul cu amănuntul (304)Știință și Educație (26)Secretariat (27)Siguranță (9)Centre de servicii (72)Industria de Divertisment (29)Cântăreți, muzicieni și artiști (1)SPA, saloane de înfrumusețare (185)Cultură fizică și sport (10)Depozitare (366)Lucru pentru studenti (4)Croitori și cusătorese (72)Profesori, educatori (25)Tehnicieni (273)Telecomunicații (32)Tururi şi excursii (13)Comerț cu ridicata și de vânzări (55)Traducători, lingviști (7)Munca la domiciliu (146)
Aplica acum