Informații despre loc de muncă
Finansists
InternetJobs Venta, Lituania 21 zile În urmă

Prezentare generală
Tipul de ocupare: Ocuparea completa
Durata muncii:
Salariu: € prin acord - Pe luna
Postul vacant din domeniu: Contabilitate, Finanțe și Audit
pentru specialiști: Finance corporative
Postat: 2024-04-09
Cod postal:
Cerinţe
Minim Educatie: Universitatea
Experiența minima: 3 ani
Gen: Nu conteaza
Vârsta: de la - până la
Viză de lucru: Pașaport biometric
Stare de loc de munca
Începutul publicării: 2024-04-09
Sfârșitul publicării: 2024-10-09
Locuri libere: 1
Numărul de vizionări: 87
Pașii următori: Trimiteți-mi CV-ul dvs

Contacte angajatorului sunt disponibili numai pentru utilizatorii autorizați: Logare & Inregistrare

Informații despre angajator InternetJobs Venta, Lituania
Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Țara: Lituania
Descriere

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils domes administrācija” (turpmāk – Ventspils domes administrācija) aicina pieteikties uz Finanšu nodaļas vecākā finansista (-es) amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku):

Galvenie darba pienākumi:

1. piedalīties Ventspils valstspilsētas pašvaldības kārtējā gada un vidēja termiņa budžeta veidošanā;
2. kontrolēt budžeta līdzekļu mērķtiecīgu izmantošanu, atbilstoši Ventspils valstspilsētas domes lēmumiem, rīkojumiem un komisiju ieteikumiem;
3. apkopot budžeta izdevumu daļas darbam nepieciešamo analītisko informāciju un piedalīties budžeta izpildes analīzē;
4. gatavot materiālus izskatīšanai komisijās, komitejās un sanāksmēs;
5. sniegt konsultācijas pašvaldības struktūrvienībām savas kompetences un pienākumu ietvaros;
6. sekot līdz izmaiņām normatīvajos aktos, kas ietekmē pārraugāmo pašvaldības darbības finanses, un informēt nodaļas vadību par šādām izmaiņām.

Kompetences prasības:

1. vēlams maģistra grāds ekonomikā vai finanšu vadībā;
2. vēlama iepriekšēja darba pieredze finanšu vadības vai grāmatvedības jomā;
3. teicamas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām (Windows vide, īpaši Excel, u.c.);
4. spēja patstāvīgi organizēt darbu, risināt problēmas, argumentēt savu viedokli un uzņemties atbildību, noturība stresa situācijās un darbs komandā;
5. elastīga, radoša un mērķtiecīga pieeja darbam;
6. orientēšanās nozares likumdošanā, noteikumos un normatīvajos dokumentos;
7. valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Mēs piedāvājam:

1. iespēju strādāt profesionālā un dinamiskā komandā labos darba apstākļos;
2. individuālās izaugsmes, attīstības un apmācību iespējas;
3. konkurētspējīgu atlīdzību (1 500 – 1 700 EUR bruto mēnešalga) un sociālās garantijas;
4. veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem trim mēnešiem.

Dzīves un darba aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 24.aprīlim, iesniegt Ventspils domes administrācijas Personāla nodaļā, sūtot elektroniski: personals@ventspils.lv vai iesniedzot personīgi Ventspils domes administrācijas Personāla nodaļā 44.kabinetā (darba laiks: pirmdienas 08:00-18:00, otrdienas-ceturtdienas 08:00-17:00, piektdienas 08:00-16:00, pusdienas pārtraukumi 12:00-13:00). Uzziņas pa tālruņiem 636 01112; 636 01143.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā. Personas datu apstrādes pārzinis ir Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils domes administrācija” Jūras ielā 36, Ventspilī, LV-3601, tālr.+371 63601100.

Papildu informāciju par personas datu apstrādi var iegūt: Privātuma politika - Ventspils .

Locuri de muncă după oraș Sorteaza dupa

Locuri de muncă după regiune Sorteaza dupa

Locuri de munca pe specialitate
Contabilitate, Finanțe și Audit (148)Activități administrative (159)Agenți, curierii (80)Agricultură (70)Arhitectura (15)Auto, transport, camioane (324)Bănci, burse, societății de investiții (12)Îngrijire de pensionare (295)Servicii de curățare (566)Calculator, programare (39)Construcția și renovarea de apartamente (733)Consultanță (16)Bucătari (376)Cultura (1)Designul (38)Conducătorii auto (447)Energie, electricieni (217)Inginerie (56)Mobilier, montaj, reparare (51)Guvernante și gradinari (30)Frizeri și artiști de machiaj (85)Ospitalitate (115)Servicii comunale (26)Resurse Umane (25)Asigurare (7)Inform tehnologii bazate pe Internet (31)Jurisprudență (13)Meseriași (268)Ameliorare (31)Logistica (61)întreţinere a clădirilor (15)Managementul (119)Media: presa, radio, TV (1)Medicină și Farmaceutică (254)Diverse (157)Educație, îngrijirea de copii, babysitting (97)Muncă pe un timp (6)Operatori (172)Pictorii (2)Poliția, armată (3)Tipărire (8)Publicitate, Marketing, PR (34)Alimentare (16)Producere (609)Protecție (22)Servicii publice (0)Editori (0)Imobiliare (40)Reparare de echipament (11)Restaurante (376)Comerţul cu amănuntul (304)Știință și Educație (26)Secretariat (27)Siguranță (9)Centre de servicii (72)Industria de Divertisment (29)Cântăreți, muzicieni și artiști (1)SPA, saloane de înfrumusețare (185)Cultură fizică și sport (10)Depozitare (366)Lucru pentru studenti (4)Croitori și cusătorese (72)Profesori, educatori (25)Tehnicieni (273)Telecomunicații (32)Tururi şi excursii (13)Comerț cu ridicata și de vânzări (55)Traducători, lingviști (7)Munca la domiciliu (146)
Aplica acum