Informații despre loc de muncă
Manažment kvality / Kontrolór kvality produkcie
InternetJobs Michalovce, Regiunea Košice, Slovacia 111 zile În urmă

Prezentare generală
Tipul de ocupare: Ocuparea completa
Durata muncii:
Salariu: € prin acord - Pe luna
Postul vacant din domeniu: Producere
pentru specialiști: Product Manager
Postat: 2024-05-19
Cod postal:
Cerinţe
Minim Educatie: Universitatea
Experiența minima: 1 an
Gen: Nu conteaza
Vârsta: de la - până la
Viză de lucru: Pașaport biometric
Stare de loc de munca
Începutul publicării: 2024-05-19
Sfârșitul publicării: 2024-11-19
Locuri libere: 1
Numărul de vizionări: 569
Pașii următori: Un apel

Contacte angajatorului sunt disponibili numai pentru utilizatorii autorizați: Logare & Inregistrare

Țara: Slovacia
Regiunea: Regiunea Košice
Descriere

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Zodpovedá za pravidelné meranie predpísané kontrolným plánom a zaznamenávanie do predpísaného formulára, resp. štatistického softwaru Q DAS-Procella.
Zodpovedá za kompletnosť a zhodnosť dielov výrobku s príslušnou dokumentáciou (výkresy, skúšobný plán, kusovníky) pri prestavení liniek.
Zodpovedá za dodržiavanie predpísaných intervalov púšťania referenčných a chybových mustrov na linke.
V prípade zistenia nezhody na danej oblasti , resp. na výrobnom zariadení je povinný toto zariadenie, resp. linku pozastaviť do ďalšieho dohodnutého postupu.
Pokiaľ zistí, alebo mu je nahlásené, že výrobok nie je zhodný s výkresovou dokumentáciou a vykazuje funkčné chyby, tieto výrobky ohraničí a zabezpečí ich izoláciu a označenie, informuje koordinátora kvality.
V prípade zistenia nezhody toto zaznamená do protokolu (procella) a o tomto zistení informuje príslušného zoraďovača a podľa vážnosti aj koordinátora kvality.
Zodpovedá za vystavenie požadovaných protokolov (zápis do procelly) o meraní v súlade so skúšobným plánom a vedie ďalšiu potrebnú dokumentáciu.
Pri potrebe meraní pri výrobných pokusoch, vzorkových príkazoch, predsérii PPS a PS, meria a aj koordinuje prácu z pohľadu kvality na danej výrobnej oblasti a spolupracuje s inými odd. podľa dohodnutého postupu.
Priebežne kontroluje správnosť nastavení výrobných a skúšobných zariadení podľa skúšobného plánu.
Pomáha zoraďovačom a koordinátorom kvality pri zaznamenávaní a riešení problému, prebierkach pozastavených produktov, pri prestavbách a nastavovaní strojov, liniek.
Kreatívne pracovné prostredie podporujúce osobnú sebarealizáciu, vybavené modernými technológiami
Práca v dynamicky rastúcom kolektíve
Individuálny kariérny plán prispôsobený schopnostiam pracovníka
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Informácie o výberovom konaní
​Spolu s vaším životopisom nám zašlite aj žiadosť prípadne motivačný list a doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní.

Vzhľadom k veľkému počtu životopisov, bude odpovedané len vyhovujúcim kandidátom.
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Znalosť čítania výkresovej technickej dokumentácie
Skúsenosť s prácou so základnými meracími prístrojmi a prípravkami
Skúsenosť s prácou s ručným vysokozdvižným vozíkom
Základy štatistiky výhodou

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – výhodou (nie je nutná podmienka)

Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Excel – základy
Microsoft Outlook – základy
SAP - zaklady

Schopnosť tímovej práce
Komunikatívnosť, flexibilita
Analytické schopnosti
Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
Asertivita
Ochota učiť sa
Spoločnosť BSH Drives and Pumps s.r.o. sídli v Michalovciach a je dcérskou spoločnosťou skupiny BSH Hausgeräte GmbH, ktorá je 100% súčasťou skupiny BOSCH.
Hlavnou činnosťou spoločnosti je vývoj a produkcia elektromotorov, čerpadiel a ventilátorov pre bielu techniku, hlavne pre práčky, sušičky, umývačky riadu, odsávače pár a malé domáce spotrebiče.
Ďalšou dôležitou súčasťou spoločnosti je centrum vývoja elektroniky pre domáce spotrebiče.
Spoločnosť vyprodukuje ročne viac ako 13 miliónov motorov. Celý objem výroby z Michaloviec je určený na export a je súčasťou spotrebičov hlavných značiek koncernu BOSCH a SIEMENS, ako aj ďalších lokálnych značiek patriacich skupine BOSCH (Balay, Thermador, Constructa, ...) vyrábaných vo fabrikách v Európe, v Ázii a v Amerike.
Počet zamestnancov
500-999 zamestnancov

Locuri de muncă după oraș Sorteaza dupa

Locuri de muncă după regiune Sorteaza dupa

Locuri de munca pe specialitate
Contabilitate, Finanțe și Audit (100)Activități administrative (106)Agenți, curierii (63)Agricultură (69)Arhitectura (17)Auto, transport, camioane (322)Bănci, burse, societății de investiții (3)Îngrijire de pensionare (290)Servicii de curățare (501)Calculator, programare (20)Construcția și renovarea de apartamente (894)Consultanță (8)Bucătari (388)Cultura (1)Designul (25)Conducătorii auto (370)Energie, electricieni (180)Inginerie (63)Mobilier, montaj, reparare (49)Guvernante și gradinari (42)Frizeri și artiști de machiaj (66)Ospitalitate (106)Servicii comunale (12)Resurse Umane (8)Asigurare (7)Inform tehnologii bazate pe Internet (19)Jurisprudență (5)Meseriași (288)Ameliorare (36)Logistica (69)întreţinere a clădirilor (6)Managementul (59)Media: presa, radio, TV (1)Medicină și Farmaceutică (205)Diverse (148)Educație, îngrijirea de copii, babysitting (117)Muncă pe un timp (2)Operatori (154)Pictorii (5)Poliția, armată (2)Tipărire (5)Publicitate, Marketing, PR (20)Alimentare (10)Producere (591)Protecție (7)Servicii publice (0)Editori (0)Imobiliare (34)Reparare de echipament (6)Restaurante (338)Comerţul cu amănuntul (227)Știință și Educație (14)Secretariat (10)Siguranță (4)Centre de servicii (84)Industria de Divertisment (18)Cântăreți, muzicieni și artiști (4)SPA, saloane de înfrumusețare (182)Cultură fizică și sport (8)Depozitare (325)Lucru pentru studenti (4)Croitori și cusătorese (55)Profesori, educatori (6)Tehnicieni (281)Telecomunicații (31)Tururi şi excursii (10)Comerț cu ridicata și de vânzări (36)Traducători, lingviști (5)Munca la domiciliu (141)
Aplica acum