Informații despre loc de muncă
dakwerker
InternetJobs Putte, Belgia 8 zile În urmă

Prezentare generală
Tipul de ocupare: Ocuparea completa
Durata muncii:
Salariu: € prin acord - Pe luna
Postul vacant din domeniu: Construcția și renovarea de apartamente
pentru specialiști: Renovaitii
Postat: 2024-06-18
Cod postal:
Cerinţe
Minim Educatie: Colegiu
Experiența minima: 1 an
Gen: Nu conteaza
Vârsta: de la - până la
Viză de lucru: Pașaportul UE
Stare de loc de munca
Începutul publicării: 2024-06-18
Sfârșitul publicării: 2024-12-18
Locuri libere: 1
Numărul de vizionări: 69
Pașii următori: Trimiteți-mi CV-ul dvs

Contacte angajatorului sunt disponibili numai pentru utilizatorii autorizați: Logare & Inregistrare

Informații despre angajator InternetJobs Putte, Belgia
Țara: Belgia
Descriere

Functieomschrijving
Ben jij een ervaren dakwerker of een handige Harry die graag een TOPdakwerker wilt worden? Bij jouw volgende werkgever, gesitueerd in Putte en in volle groei, zal jij het team vervoegen als dakwerker :

Zo ziet je werkdag eruit als dakwerker :
Je talent zal benut worden op particuliere werven
Een mooie mix van nieuwe daken als renovaties zorgen ervoor dat jij je niet zal vervelen!
Platte & hellende daken in de aanbieding
Je werkt met allerlei materialen: epdm, dakpannen, leien alsook gevelbekleding in hout, aluminium
Nieuwe of bestaande dakconstructies hebben geen geheimen voor jou
Dakgoten plaatsen hoort er natuurlijk ook bij. Regenwater netjes terug de natuur in laten stromen

Profiel
Wat je in huis hebt als dakwerker :
Motivatie primeert boven ervaring
Jij doet niet mee aan hoogtevrees
Je woont in de directe omgeving van Putte
Je hebt 2 rechterhanden
Stipt, communicatief, teamplayer,.. Jij bent het allemaal!
Alle Vivaldis collega’s zetten zich in voor een gelijke kansenbeleid. Wij selecteren op basis van ervaring, studies en competenties en niet op basis van nationaliteit, uiterlijke kenmerken, geaardheid, religie, handicap, leeftijd en /of geslacht. Onze rol als uitzendbedrijf impliceert het streven naar inclusie en diversiteit. Discriminatie wordt niet getolereerd.

Jobgerelateerde competenties
Elementen plaatsen en vastzetten: Dakbedekking (dakpannen, leistenen, ...)
Elementen plaatsen en vastzetten: Isolatiematerialen
De onderdelen van de constructie op de werf assembleren en monteren, controleren en aanpassen
Hout kiezen en de voorraad grondstoffen en verbruiksgoederen aanleggen
Elementen plaatsen en vastzetten: Zinkwerken
Aanbod
Hier teken je voor als dakwerker :

Snelle opstart!
Inschrijving in PC 124.00
Lonen worden bepaald conform jouw ervaring en skills. The only way is up!
Extralegale voordelen: ecocheques, pensioenpremie, risicopremie,...
Je zal voltijds werken, in dagdienst
40 uur / week
Minimaal 32 dagen verlof per jaar ( 20 vakantiedagen + 12 adv dagen)
Na de interimperiode (of misschien wel sneller) ligt er een vast contract op jou te wachten!
Bouwverlof
Werken in team, in een groeiende firma waar er een familiale sfeer heerst

Tot snel?
Plaats tewerkstelling
2580 PUTTE

Locuri de muncă după oraș Sorteaza dupa

Locuri de muncă după regiune Sorteaza dupa

Locuri de munca pe specialitate
Contabilitate, Finanțe și Audit (151)Activități administrative (147)Agenți, curierii (80)Agricultură (78)Arhitectura (18)Auto, transport, camioane (346)Bănci, burse, societății de investiții (10)Îngrijire de pensionare (288)Servicii de curățare (591)Calculator, programare (27)Construcția și renovarea de apartamente (792)Consultanță (11)Bucătari (405)Cultura (1)Designul (31)Conducătorii auto (425)Energie, electricieni (211)Inginerie (59)Mobilier, montaj, reparare (44)Guvernante și gradinari (44)Frizeri și artiști de machiaj (81)Ospitalitate (146)Servicii comunale (16)Resurse Umane (12)Asigurare (7)Inform tehnologii bazate pe Internet (22)Jurisprudență (13)Meseriași (284)Ameliorare (35)Logistica (62)întreţinere a clădirilor (9)Managementul (81)Media: presa, radio, TV (1)Medicină și Farmaceutică (265)Diverse (159)Educație, îngrijirea de copii, babysitting (97)Muncă pe un timp (3)Operatori (187)Pictorii (2)Poliția, armată (2)Tipărire (9)Publicitate, Marketing, PR (29)Alimentare (10)Producere (634)Protecție (13)Servicii publice (0)Editori (0)Imobiliare (41)Reparare de echipament (10)Restaurante (369)Comerţul cu amănuntul (283)Știință și Educație (20)Secretariat (13)Siguranță (5)Centre de servicii (88)Industria de Divertisment (29)Cântăreți, muzicieni și artiști (1)SPA, saloane de înfrumusețare (181)Cultură fizică și sport (10)Depozitare (362)Lucru pentru studenti (4)Croitori și cusătorese (65)Profesori, educatori (13)Tehnicieni (314)Telecomunicații (33)Tururi şi excursii (11)Comerț cu ridicata și de vânzări (51)Traducători, lingviști (7)Munca la domiciliu (134)
Aplica acum