Информация за работа
Küchenhilfe gerne auch Quereinsteiger (w/m/d)

Преглед
Вид заетост: Частична заетост
Продължителност на работата:
Диапазон заплата: € по споразумение - на час
за специалисти: Кафе и Бистро
Публикувано: 2023-12-29
Пощенски код:
Изискванията
Minimum Education: Гимназия
Minimum Experience: Няма опит
Пол: Няма значение
Възраст: от - до
Работна виза: Европейски паспорт
Статус
Започнете публикуването: 2023-12-29
Край на публикуването: 2024-06-29
Свободни места: 1
Брой показвания: 161
По-нататъшни действия: Изпратете ми Вашето CV

Контакти на работодател са достъпни само за оторизирани потребители: Вход & Регистрация

Описание

In Teilzeit in Bad Sassendorf (20 Std./Woche) zum nächstmöglichen Zeitpunkt.

Unser CURA SeniorenCentrum Bad Sassendorf (in 59505 Bad Sassendorf) befindet sich zwischen Sauer- und Münsterland im gleichnamigen, traditionsreichen Kurort. Auf vier Wohnbereichen umsorgen wir unsere 94 pflegebedürftigen Bewohner:innen.
#Kurzzeitpflege #Urlaubspflege #Verhinderungspflege #Demenzwohnbereich #Palliativpflege #Diabetesfachpflege #BetreutesWohnen #Pflegeberatung #hauseigeneKueche #Muensterland

Wir bieten:

• einen unbefristeten Arbeitsvertrag
• attraktive Arbeitszeiten
• monatliche steuerfreie Sachprämie bis 50 EUR
• steuervergünstigtes Fahrrad-Leasing
• Dienstkleidung
• einen sicheren Arbeitsplatz
• attraktive Mitarbeiterrabatte bei namhaften Unternehmen

Deine Aufgaben:

• Vorbereitungsarbeiten: Schälen, Schneiden und Waschen von Zutaten
• Zubereitung von Speisen: unter Anleitung bereitest du Gerichte für unsere Bewohner:innen vor
• Unterstützung bei der Organisation: du hilfst bei der Planung und Vorbereitung des Küchenbetriebs
• Reinigung und Pflege: nach Beendigung der Arbeiten sorgst du für Ordnung und Sauberkeit in der Küche

Dein Profil:

• Erfahrung in der Zubereitung von Speisen und der Reinigung und Pflege der Arbeitsmittel wünschenswert
• Kenntnisse in der Gemeinschaftsverpflegung sind wünschenswert
• Freude am Umgang mit älteren Menschen
• Fahrerlaubnis der Klasse B

Wir freuen uns auf deine Bewerbung!

Die CURA Unternehmensgruppe ist ein inhabergeführtes Familienunternehmen und betreibt mit ihren rund 5.400 Mitarbeitenden deutschlandweit Pflegeeinrichtungen, Wohnungen im Betreuten Wohnen, Hausnotrufdienste, ambulante Pflegedienste sowie Kliniken.

Работа по град Сортиране по

Работа по региони Сортиране по
Северен Рейн-Вестфалия (333)Ню-Йорк (241)Баден-Вюртемберг (209)Бавария (196)Долна Саксония (176)Ил дьо Франс (151)Хесен (134)Онтарио (121)Англия (114)Ломбардия (103)Московска област (84)Кампания (74)Венето (64)Квебек (61)Емилия-Романя (60)Мазовско войводство (60)Саксония (59)Атика (58)Британска Колумбия (57)Валенсия (56)Бранденбург (52)Шлезвиг-Холщайн (49)Долна Австрия (48)Тоскана (48)Лацио (48)Силезко войводство (48)Пиемонт (47)Сицилия (46)Албърта (46)Южна Холандия (46)Пулия (44)Цюрих (42)Рейнланд-Пфалц (42)Великополско войводство (42)Северен Брабант (41)Средночешки край (40)Долносилезско войводство (38)Андалусия (38)Каталония (37)Северна Холандия (34)Малополско войводство (33)Гелдерланд (32)Западнопоморско войводство (31)Братиславски край (31)Горна Австрия (30)Тюрингия (28)Саксония-Анхалт (28)Саарланд (28)Лодзко войводство (27)Жилински край (27)Нови Южен Уелс (27)Търнавски край (27)Ленинградска област (26)Тренчински край (26)Поморско войводство (25)Берн (24)Любушко войводство (24)Варминско-Мазурско войводство (23)Столичен регион (22)Куявско-Поморско войводство (21)

Работа по специалности
Счетоводство, финанси и одит (151)Административна работа (145)Агенти, куриери (82)Селско стопанство (77)Архитектура (16)Автотранспорт, тежкотоварни превози (344)Банки, пазари, инвестиционни компании (11)Грижа за пенсионери (288)Услуги по почистване (583)Компютър, програмиране (30)Строителство (780)Консултиране (12)Готвачи, кулинари (404)Култура (1)Дизайн (31)Шофьорите (417)Електричество и енергетика (214)Инженеринг (57)Мебели, монтаж, ремонт (44)Гувернантки и градинари (41)Фризьори и гримьори (81)Хотелиерски бизнес (140)Битови и комунални услуги (16)Управление на човешките ресурси (12)Застраховане (6)Интернет и информационни технологии (24)Юриспруденция (13)Общи работници (282)Благоустройство (36)Логистика (60)Сградна експлоатация (8)Мениджъри (84)СМИ: преса, радио, ТВ (1)Медицина и фармация (265)Разни (158)Възпитание, грижа за деца, бавачки (97)Еднократна работа и халтура (3)Оператори (186)Художници (2)Полиция, армия (2)Полиграфия (8)Реклама, маркетинг, PR (29)Снабдяване (10)Производство (616) Охрана (12)Държавна служба (0)Издателства (0)Недвижими имоти (40)Ремонт на апаратура (10)Ресторантски бизнес (375)Търговия на дребно (283)Наука и образование (19)Секретариат (14)Безопасност (6)Сервизни центрове (85)Развлекателна индустрия (28)Певци и музиканти (1)SPA, салони за красота (175)Физкултура и спорт (10)Складова дейност (356)Работа за студенти (4)Шивачи и шивачки (65)Педагози, възпитатели (13)Техники (311)Връзки и телекомуникации (32)Туризъм и екскурзии (12)Търговия на едро (50)Преводачи, лингвисти (7)Надомна работа (129)