Информация за работа
Logistiek / Magazijn Medewerker New

Преглед
Вид заетост: Пълна заетост
Продължителност на работата:
Диапазон заплата: € по споразумение - на месец
Позиция: Логистика
за специалисти: Стокова логистика
Публикувано: 2024-09-13
Пощенски код:
Изискванията
Minimum Education: Гимназия
Minimum Experience: 1 година
Пол: Няма значение
Възраст: от - до
Работна виза: Европейски паспорт
Статус
Започнете публикуването: 2024-09-13
Край на публикуването: 2025-03-13
Свободни места: 1
Брой показвания: 193
По-нататъшни действия: Изпратете ми Вашето CV

Контакти на работодател са достъпни само за оторизирани потребители: Вход & Регистрация

Описание

Ben jij administratief goed onderlegd, secuur en sterk in organiseren, hou je daarbij ook nog van je handen uit je mouwen te steken? Vind je het geen probleem om af en lichte magazijn werkzaamheden te verrichten in combinatie met allerlei administratieve logistieke werkzaamheden?

Zijn dingen regelen en voor elkaar krijgen een uitdaging voor je en heb je iets met kleding?

Is je opleiding MBO en is communiceren en schrijven in het Nederlands en Engels geen probleem voor je? Kom dan:

werken bij Streber als logistiekeduizendpoot!

Wat ga je doen :

· Je bent verantwoordelijk voor alle logistieke werkzaamheden en bent een belangrijk aanspreekpunt voor je collega’s voor wat de goederenstroom betreft van en naar binnen en buitenland.

· Contact onderhouden met de transporteurs en fabrikanten waar wij mee samen werken in binnen en buitenland, om de dagelijkse stroom documenten en goederen gestructureerd binnen te krijgen.

· Het controleren van transportdocumenten op juistheid.

· Nauwgezet contact onderhouden met reconditionerings bedrijven.

· Zendingen ontvangen, steekproefsgewijs controleren en verzendklaar maken van de goederen.

· Het bijhouden van de orderadministratie, paklijsten maken, het aanmelden van de goederen en controleren van inkoopfacturen.

Wie zijn wij:

· Een kledingimporteur die werkt met buitenlandse producenten en produceert voor bekende merken en winkelketens en private label.

· Een kleine organisatie met directe contacten en korte lijnen, een bedrijf met oog voor MVO.

· Een krachtig team met respect voor elkaar , voor de omgeving en voor de mensen waar wij mee samenwerken.

· Wij kijken vooruit en zijn constant bezig het beste neer te zetten in modetrends.

· Wij hebben ambitie, talent en zitten vol energie en kijken uit naar soort gelijke collega.

Wij bieden aan:

Een goeie werksfeer, gezellige collega’s, prima arbeidsvoorwaarden en afwisselend werk.

Работа по град Сортиране по

Работа по региони Сортиране по
Северен Рейн-Вестфалия (321)Ню-Йорк (246)Баден-Вюртемберг (191)Онтарио (186)Бавария (182)Англия (172)Долна Саксония (160)Хесен (143)Ил дьо Франс (137)Атика (80)Московска област (80)Ломбардия (78)Средночешки край (71)Мазовско войводство (69)Британска Колумбия (60)Братиславски край (54)Саксония (54)Кампания (52)Албърта (51)Силезко войводство (51)Валенсия (49)Квебек (48)Бранденбург (48)Рейнланд-Пфалц (47)Лацио (46)Долна Австрия (44)Шлезвиг-Холщайн (44)Емилия-Романя (42)Жилински край (42)Долносилезско войводство (41)Венето (40)Великополско войводство (40)Южна Холандия (39)Северна Холандия (38)Пиемонт (38)Тоскана (38)Търнавски край (38)Виена (37)Цюрих (37)Андалусия (36)Пулия (35)Нитрански край (34)Северен Брабант (33)Сицилия (33)Поморско войводство (32)Лодзко войводство (30)Малополско войводство (30)Западнопоморско войводство (30)Гелдерланд (29)Саарланд (28)Ленинградска област (28)Горна Австрия (27)Саксония-Анхалт (27)Каталония (26)Берн (25)Тренчински край (25)Тюрингия (24)Нови Южен Уелс (22)Санкт Гален (21)Щирия (21)

Работа по специалности
Счетоводство, финанси и одит (98)Административна работа (113)Агенти, куриери (66)Селско стопанство (73)Архитектура (15)Автотранспорт, тежкотоварни превози (334)Банки, пазари, инвестиционни компании (5)Грижа за пенсионери (312)Услуги по почистване (541)Компютър, програмиране (22)Строителство (944)Консултиране (8)Готвачи, кулинари (403)Култура (1)Дизайн (26)Шофьорите (390)Електричество и енергетика (187)Инженеринг (66)Мебели, монтаж, ремонт (53)Гувернантки и градинари (40)Фризьори и гримьори (66)Хотелиерски бизнес (109)Битови и комунални услуги (12)Управление на човешките ресурси (8)Застраховане (6)Интернет и информационни технологии (17)Юриспруденция (5)Общи работници (302)Благоустройство (38)Логистика (71)Сградна експлоатация (6)Мениджъри (60)СМИ: преса, радио, ТВ (1)Медицина и фармация (215)Разни (150)Възпитание, грижа за деца, бавачки (126)Еднократна работа и халтура (1)Оператори (160)Художници (5)Полиция, армия (2)Полиграфия (6)Реклама, маркетинг, PR (20)Снабдяване (10)Производство (642) Охрана (8)Държавна служба (0)Издателства (0)Недвижими имоти (36)Ремонт на апаратура (6)Ресторантски бизнес (353)Търговия на дребно (235)Наука и образование (14)Секретариат (10)Безопасност (3)Сервизни центрове (89)Развлекателна индустрия (19)Певци и музиканти (4)SPA, салони за красота (189)Физкултура и спорт (8)Складова дейност (355)Работа за студенти (4)Шивачи и шивачки (59)Педагози, възпитатели (6)Техники (296)Връзки и телекомуникации (35)Туризъм и екскурзии (12)Търговия на едро (35)Преводачи, лингвисти (4)Надомна работа (151)